יצא להחליף גלגל - ונהרג מרכב חולף

הרוג שלישי בתאונות דרכים ביממה אחת: גבר בן 35 יצא מממשאיתו כדי לתקן תקר בכביש 6 - ונפגע קשות מרכב חולף. לפראמדיקים לא נותר אלא לקבוע את מותו. מוקדם יותר נדרס למוות ילד בן 5 על ידי אוטובוס בבית אל

ארכיון

כבישי ישראל גובים ביממה האחרונה שלושה קורבנות: נהג משאית בן 35 נהרג הערב (שני) לאחר שרכב פגע בו במחלף שורק לכיוון דרום שבכביש 6, עת יצא להחליף גלגל. הפראמדיקים שהגיעו למקום ניסו לבצע בו פעולות החייאה אך ללא הצלחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רועי חזי וסמי עמר, פראמדיק וחובש של מד"א שהוזעקו לזירת התאונה סיפרו כי "מדובר בתאונה קשה. כשהגענו ראינו משאית חונה בצד הדרך, כ-20 מטרים ממנה, סמוך למעקה הבטיחות, שכב גבר בשנות ה-30 לחייו כשהוא מחוסר הכרה, ללא נשימה ודופק. הוא סבל מפגיעה רב-מערכתית קשה ביותר ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו במקום".

מוקדם יותר היום נהרג בניה שוקרון, בן חמש, מפגיעת אוטובוס הסעות של המועצה האזורית בעת שרכב על קורקינט ברחוב מעגלי הראי"ה. חובשים ופראמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול רפואי ראשוני, אך נאלצו לבסוף לקבוע את מותו בזירה.

זירת התאונה בבית אל (דוברות המשטרה)

מחקירה ראשונית עולה כי שוקרון נסע על הקורקינט וככל הנראה חצה את הכביש כשהאוטובוס עבר במקום. הנהג לא הבחין בו ופגע בו בעוצמה. משפחתו של הילד מתגוררת ביישוב ויש לו שלושה אחים.

פרמדיק מד"א אורי צחי, שהגיע לזירת האירוע, סיפר: "המראה היה קשה מאוד, כשהגענו למקום ראינו אוטובוס עומד במרכז הכביש ועל הכביש שכב ילד כבן 5 שבסמוך אליו קורקינט מפורק".

הוא הוסיף כי "הילד היה מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה ביותר. בתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו בסיוע כוח רפואי של צה"ל כשהגיע למקום".

אתמול נהרג זאב ילין, רוכב אופניים בן 64 מהיישוב נירית בתאונת דרכים שאירעה בכביש 554 בין בית ברל לרמת הכובש, סמוך לכפר סבא. על פי עדי ראייה שהיו במקום התאונה, נהג הרכב הפוגע נמלט מהמקום תוך שהוא מותיר את רוכב האופניים מדמם בזירה.

צוותי מד"א שהגיעו למקום האירוע העניקו לפצוע טיפול רפואי ראשוני ואחר כך פינו אותו לבית החולים מאיר בכפר סבא כשהוא במצב אנוש וסובל מפגיעה רב מערכתית. זמן קצר לאחר הגיעו לבית החולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו של הגבר, תושב היישוב נירית.