אבנים הושלכו על רכבה של מיכל הרצוג

אשתו של יו"ר המחנה הציוני לא נפגעה בתקרית שהתרחשה כשיצאה מבית בת"א. המשטרה פתחה בחקירת האירוע ולקחה דגימות DNA מהאבנים. טרם ברור האם מדובר בפעולה מכוונת או במעשה קונדס. הרצוג כתב בפייסבוק: "הכל בסדר ואנו ממשיכים בשגרת יומנו"

תקרית מכוונת או מעשה קונדס? אבנים הושלכו הערב (שני) לעבר רכבה של מיכל הרצוג, אשתו של יושב ראש המחנה הציוני יצחק (בוז'י) הרצוג. היא עצמה לא נפגעה, אך שמשת המכונית נסדקה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הרצוג התלוננה במשטרה וסיפרה כי האבנים הושלכו לעבר המכונית בעת שיצאה מביתה בצפון תל אביב. בני הזוג חזרו לביתם אך סירבו לענות לשאלות העיתונאים שהופנו אליהם בנוגע לתקרית.

בעקבות התלונה המשטרה פתחה בחקירת האירוע ואף עירבה את שירות הביטחון הכללי. האבנים נאספו ונלקחו מהן דגימות DNA וטביעות אצבע. לפי שעה, כל האפשרויות נבדקות וטרם התברר מה היה המניע למעשה.

"ממשיכים בשגרת יומנו", יצחק ומיכל הרצוג (חדשות 2)

במשטרה לא שוללים את האפשרות שהאלמונים שזרקו את האבנים חמדו לצון ולא התכוונו לפגוע בהרצוג, אך האירוע נלקח ברצינות גמורה וכעת מנסים גורמי החקירה להבין את נסיבות המקרה.

יו"ר המחנה הציוני התייחס לתקרית בדף הפייסבוק שלו וכתב: "בעקבות הדיווחים בכלי התקשורת על אירוע בו נופצה השמשה במכוניתה של מיכל בעת שיצאה מהבית חשוב לי להבהיר כי הכל בסדר ואנו ממשיכים בשגרת יומנו. המשטרה חוקרת את האירוע ואנו בטוחים כי תמצה את החקירה בהקדם. תודה גדולה לכל השואלים והדואגים ולילה טוב".

השר יובל שטייניץ מהליכוד גינה את השלכת האבנים על רעייות של הרצוג: "ליבי עם מיכל הרצוג ובעלה בוז׳י, כנגד הבריונים האלימים והמסוכנים שהשליכו את האבנים על רכבה. מעשים כאלה מאיימים על אנשי הציבור כולם ועל הדמוקרטיה היקרה לכולנו. אני מצפה מרשויות החוק לתפוס את הפושעים ומקווה שיענשו באופן החמור והמרתיע ביותר".