מרוץ הפורמולה בירושלים ייעצר כדי לאפשר לזוג להגיע לאולם החתונות

אטרקציה בלתי צפויה במרוץ הפורמולה הנערך בירושלים: המשטרה תעצור את המרוץ כדי לאפשר לזוג שקבע את חתונתו להיום להגיע לאולם השמחות הנמצא בטווח מסלול המרוצים בבירה. הזוג יגיע לאולם על אופנועי משטרה

הזוג יגיע לחופה על אופנועי משטרה (דני קושמרו)

הזנקה לחתונה: זוג מירושלים שקבע את חתונתו לאולם שמחות הממוקם באזור בו נערך היום מרוץ הפורמולה בבירה יגרום להפסקתו. הסיבה: רק כך יוכל להגיע לאולם השמחות ולהינשא כפי שתכנן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הזוג, שקבע מבעוד מועד את חתונתו לאולם השמחות "בית שמואל" שבפינת רחוב דוד המלך בעיר, פנה למשטרה בבקשה שיאפשרו לו לעבור בשטח המסלול לעבר האולם בו בכוונתו להינשא היום בצהריים.

כיוון שאין כל פתרון אחר לסוגייה המורכבת והרגישה, המשטרה נענתה לבקשה - וכתוצאה מכך, יגיע הזוג לאולם האירועים על גבי אופנועי משטרה שייסעו על שטח המסלול עצמו. כתוצאה מהמקרה החריג, מרוץ הפורמולה שנערך בעיר ייעצר לפרק זמן קצר, בו השוטרים ילוו את הזוג לאולם החתונה שנמצא, כאמור, בשטח המסלול.

לזוג אמנם נמצא פתרון - אף על פי שאינו שגרתי, אבל היו מי ששאלו איך יגיעו האורחים ובני המשפחה הנרגשים לאולם. מרוץ הפורמולה צפוי להתחדש ולהימשך על פי תוכניתו המקורית לאחר ליווי הזוג לאולם השמחות.