שני אחים זכו ב-26 מיליון שקלים בלוטו

השניים, צעירים בשנות ה-20 לחייהם ממרכז הארץ, מילאו במשך שנה את אותם מספרים בטופס - עד שאתמול פגעו בול. "התאפקתי לא לצעוק משמחה כשבדקתי את הטופס", סיפר אחד מהם. "בעזרת הכסף נבנה לנו את החיים בצורה נכונה"

הסבלנות השתלמה. שני הזוכים (עידו דב)

הסבלנות השתלמה ובגדול: אחרי שבמשך כשנה מילאו את אותם מספרים בטופס הלוטו, זכו שני אחים ממרכז הארץ ב-26 מיליון שקלים בהגרלה שנערכה אתמול (שבת).

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

השניים, בני 23 ו-25, רכשו טופס דאבל לוטו לפני שנה בסכום של 64 שקלים, ומאז בכל פעם שרכשו טופס חדש הם ביקשו מהמוכר ל"שכפל" את אותם מספרים עד שאתמול זה הצליח להם.

"אני עובד במשמרות, וכשסיימתי את המשמרת בדקתי את הטופס", סיפר אחד האחים, שהטופס היה בארנקו. "התאפקתי לא לצעוק ונשכתי את שפתיי מרוב שמחה. כשעשיתי את דרכי הביתה התקשרתי לאבי ולאחי ואמרתי להם תתלבשו יפה, יש סיבה חגיגית לנסוע היום לתל אביב. כשהגעתי הביתה סיפרתי להם מה הסיבה ומההתרגשות שרנו ורקדנו".

"נבנה לנו את החיים בצורה נכונה"

חמש דקות לפני סגירת משרדי מחלקת הזכיות הגיעו הזוכים לבית מפעל הפיס. לשאלה מה יעשו עם הכסף ענו האחים תשובה קצרה: "הכסף ילך למטרות טובות, אנחנו חמישה אחים צעירים שבעזרת הכסף נבנה לנו את החיים בצורה נכונה".

"אנחנו עובדים כדי לחסוך כסף ללימודים", הסבירו השניים. "נסיים בקרוב את עבודתנו ונרשם ללימודים באוניברסיטה. אנחנו רוצים להתחיל ללמוד כבר בפברואר השנה".

האב, שהגיע עם בניו לבית מפעל הפיס, העניק להם את ברכתו: "ברכה והצלחה בכל מעשיכם ותראו ברכה בזכייה הטובה".

הבוקר הגיע זוכה נוסף, ב-13 מיליון שקלים, אף הוא ממרכז הארץ, שהכריז כי יקנה דירה ויפסיק לגור בשכירות.