לראשונה: מרוץ הפורמולה 1 ברחובות ירושלים

הבירה עולה על המסלול: עשרות נהגי מכוניות מרוץ מהארץ ומהעולם חורכים את רחובות לב הבירה עם מכוניות המרוץ שלהם במרוץ הפורמולה הראשון מסוגו הנערך בארץ

אוויר הרים צלול - ומכוניות מרוץ על המסלול: בירושלים נערך היום מרוץ הפורמולה הראשון מסוגו בישראל. עשרות נהגי מרוצים מהארץ והעולם מתחרים במספר מסלולי מרוץ בלב לבה של עיר הבירה. את המרוץ העברנו בשידור חי בחדשות 2 באינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

נקודת הזינוק של המרוץ - שהיא גם נקודת הסיום שלו - בצומת רמז, משם נמשך המסלול דרך בריכת הסולטן ועובר על רקע חומות ירושלים ומגדל דוד. הקטע האחרון של המסלול חולף דרך שדרות ממילא וגן הפעמון.

המירוץ בירושלים, היום (חדשות 2)
מלבד נהגי המכוניות המקצועיים שמשתתפים במרוץ, מככב בו גם רוכב הפעלולים כריס פייפר על גבי אופנוע BMW.

שיבושים קשים בלב ירושלים: אילו רחובות סגורים לתנועה?

בזמן שהנהגים חורכים את המסלולים ומרשימים את קהל הצופים - הם צפויים לגרום גם לשיבושי תנועה קשים עבור הנהגים הירושלמים שאינם נהגי מרוצים. צירי תנועה מרכזיים בירושלים סגורים לתנועת כלי רכב מהשעה 12:30 ועד 20:00 ומחר (ו') החל מהשעה 07:30 ועד 16:00.

הרחובות הסגורים לתנועת כלי רכב: רחוב הצנחנים מצומת רחוב זקס לכיוון דרום, מנהרת כיכר צה''ל בשני הכיוונים, חטיבת ירושלים, שער יפו, דרך חברון מצומת החשמונאית לכיוון צפון, הרחובות יצחק קריב, דוד המלך, רחוב אגרון מכיכר פריז לכיוון מזרח, רחוב דוד רמז, רח'וב קרן היסוד מצומת רחוב שלום עליכם לכיוון דרום, רחוב ז'בוטנסקי מכיכר פלומר עד רחוב יצחק אלחנאן, דרך בית לחם בין צומת רחוב עמק רפאים עד צומת רחוב דוד המלך.