יוצאים להפסקה בעבודה? תרקדו

רוב העובדים, ברוב העולם, מבלים את הפסקת הצהרים שלהם מהעבודה בארוחה. אבל טרנד חדש שנולד באירופה ומתפשט עד ארצות הברית ואפילו המזרח הרחוק, מציע בילוי שונה - עוזבים את העבודה לשעה, והולכים לרקוד. אבל איך בדיוק חוזרים אחרי זה לשגרת העבודה?

אם הסתובבתם בחו"ל וראיתם אנשים שיצאו להפסקה מהעבודה והלכו לרקוד במועדון הקרוב, אתם לא לבד. ליוזמה השמחה הזו קוראים "לאנצ' ביט", והיא הולכת ומתפשטת באירופה ובעולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

סמיה, מי שהשתתפה באירוע כזה בפריז, הסבירה את היתרון הקיים ביציאה להפסקה מהעבודה דווקא לרחבת הריקודים. "אני אוהבת לרקוד, אבל אני כבר מרגישה זקנה. קשה לי להישאר ערה עד מאוחר בסוף שבוע, אז אמרתי לעצמי - בצהריים באמצע השבוע זה יהיה נהדר" סיפרה.

הרעיון הוא פשוט. העובדים מנצלים את הפסקת הצהריים שלהם מעבודה, ויוצאים לדיסקו. תומס, בליין נוסף, הבהיר כי זו לא מסיבה כמו בשעות הלילה. "כיוון שאני אחר כך צריך ללכת לעבודה אני לא יכול לשתות אלכוהול, אז בטח אהיה נחמד יותר ואתנהג יפה יותר לבחורות".

מעניין יותר מארוחה בקפיטריה

ה-"לאנצ' ביט" התחיל בשבדיה לפני 3 שנים. לאירוע הראשון של המארגנים הגיעו בסך הכול 14 חוגגים, אך משם זה הלך והתפשט לערים כמו המבורג, בלגרד ואפילו לעיר הכי קצבית - ניו יורק. כולם רוצים להיות חלק מהטרנד.

"זה מרגיש כאילו אנחנו במועדון, אבל עכשיו שעת צהריים ואני צריכה לחזור לעבודה. האווירה נהדרת, הדי-ג'יי מצוין, וזה ממש מגניב לעשות את זה בהפסקת צהריים. אתה לא מרגיש שאתה בעבודה", סיפרה רבקה, שגם כן השתתפה באירוע בפריז.

מבחינת העובדים זו פעילות מעניינת בהרבה מעוד ארוחת צהריים משעממת בקפיטריה של החברה. עם זאת, לכול דבר יש סוף, ואחרי ההפסקה הם צריכים לרדת מהרחבה, ולחזור לעניבה החונקת ולבוס המעצבן.