אוהדי בית"ר התפרעו מול ביתו של גאידמק: שני שוטרים נפצעו

האוהדים, שמוחים נגד הבעלים ודורשים שימכור את הקבוצה, הפגינו מול ביתו של ארקדי גאידמק בהרצליה, השליכו בקבוקים, אבוקה ורימוני עשן. במקום פרצו עימותים עם השוטרים שהוזעקו, במהלכם נפגעו שני שוטרים קל ונעצרו 8 מפגינים

האוהדים דורשים שימכור, גאידמק (חדשות 2)

בצל המשך המאבק על בית"ר ירושלים בין הבעלים הנוכחי ארקדי גאדימק לאלי טביב, שמבקש לקנות מידיו את הקבוצה ואף חתם על הסכם עם נציגי עמותת האוהדים, הסלימו הערב (א') אוהדי קבוצת הכדורגל את מחאתם נגד הבעלים. מאות הפגינו מול ביתו של גאידמק בהרצליה פיתוח, השליכו בקבוקים ורימוני עשן והתעמתו עם השוטרים שהגיעו למקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כ-300 אוהדי בית"ר השתתפו בהפגנה בכיכר דה שליט, שלא קיבלה את אישור המשטרה ומהר מאוד הפכה להתפרעות אלימה. האוהדים החלו להשליך בקבוקים ואף זרקו אבוקה ושני רימוני עשן לעבר השוטרים.

כתוצאה מהשלכת החפצים, נפצעו שני שוטרים באורח קל. כוח תגבור מחוזי של המשטרה הוקפץ למקום ו-8 מפגינים נעצרו בגין עבירות של התקהלות בלתי חוקית, תקיפת שוטרים והפרת סדר. העצורים יובאו מחר לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב.

כעסם של אוהדי בית"ר על גאידמק החל כבר מזמן בעקבות התעקשותו להישאר הבעלים, למרות שלטענת האוהדים כלל לא אכפת לו מעתיד המועדון. העונה הגיעה המחאה נגדו לשיאים חדשים, לאחר שהחליט להביא לקבוצה שני שחקנים צ'צ'נים מוסלמים בניגוד לרצונם של חלק גדול האוהדים. עכשיו מתמקד המאבק בניסיון של האוהדים להשפיע על גאידמק שיעביר את הקבוצה לידי טביב.