זהבי שובר שתיקה - ומדבר על אירועי הדרבי

ערן זהבי הוא אחד משחקני הכדורגל המצליחים בישראל, אך המעבר שלו מהפועל תל אביב למכבי תל אביב יצר לו גם לא מעט שונאים. כחודשיים לאחר האירוע האלים בדרבי, במהלכו הותקף על ידי אוהד והורחק, זהבי מסתכל קדימה ומספר לראשונה על האירוע ועל הדברים שקרו בעקבותיו

רק באירופה, שם הוא עדיין אלמוני, ערן זהבי יכול להתרחק מהרעש, מהאהבה, וגם מהאלימות. הכוכב הגדול של הכדורגל הישראלי קפץ לאיטליה, לאחר שהוזמן לבית מלאכה שמייצר נעלי כדורגל בדיוק בשבילו ולפי מידותיו, כבוד השמור לכדורגלנים מהצמרת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מי שעדיין לא מכיר את זהבי פספס בשנה האחרונה תופעה שהיא כמעט לא הגיונית, לא רק במגרשי הכדורגל הישראלי, אלא בכלל. ערן זהבי בן ה-27 שהוליך את מכבי תל אביב לזכייה בשתי אליפויות, סיים לאחרונה רצף של 18 משחקים שבהם כבש לפחות שער אחד. היחיד באירופה שאי פעם החזיק ברצף ארוך מזה של כיבוש שערים הוא בחור בשם לאו מסי, שכבש ב-21 משחקים ברציפות.

הכוכב הגדול של הכדורגל הישראל. ערן זהבי (חדשות 2)


השער המפורסם מכולם ברצף הכיבוש היה דווקא זה שבדיעבד לא נחשב, השער שהצית את הסערה הגדולה בדרבי, כאשר אוהד של הפועל תל אביב פרץ למגרש והחל להכות את זהבי. שחקנה של מכבי תל אביב לא יצא נקי מהסיפור. הוא הורחק בכרטיס אדום בשל תגובתו, מצא עצמו מגיע עם מאבטחים לבית המשפט למתן עדות במשפטו של התוקף, והואשם על ידי התקשורת ואוהדי היריבות בהתגרות בשל האופן בו הוא חוגג את שעריו. חודשיים לאחר אותו אירוע, זהבי מדבר בריאיון על כל מה שעבר עליו מאז.