קשישה כבת 80 נהרגה מפגיעת רכב בנתניה

הקטל בדרכים גובה מחיר נוסף: קשישה כבת 80 נהרגה מפגיעת רכב חולף ברח' פינחס לבון בעיר. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו באישה פעולות החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותה. נהג הרכב נחקר על ידי המשטרה במקום התאונה

מחיר נוסף לקטל בדרכים. ארכיון (חדשות 2)

הולכת רגל כבת 80 נפגעה הלילה מרכב חולף ברחוב פינחס לבון בנתניה. פרמדיקים של מד"א העניקו לה טיפול ראשוני אך נאלצו לקבוע את מותה. המשטרה חקרה את הנהג הפוגע במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"נקראנו למקום בעקבות פגיעה של אישה כבת 80 שנפצעה מפגיעת רכב פרטי" סיפרה נוגה פיטלסון, פרמדיקית מד"א שהגיעה למקום התאונה לחדשות 2 באינטרנט. "כאשר הגענו, מצאנו את האישה שוכבת כשהיא מחוסרת הכרה על אי תנועה. היא סבלה מפגיעה רב מערכתית, ולאחר ניסיונות החייאה ממושכים, נאלצנו לקבוע את מותה".

שלשום אירעה תאונה נוספת בה נהרג קשיש בתאונת פגע וברח ביפו. קשיש כבן 80 שהלך ברחוב נועם ביפו נהרג, לאחר שמשאית כבדה פגעה בו. הנהג המשיך בנסיעה ועזב את הזירה. כעבור מספר שעות הוא נעצר על ידי כוחות המשטרה והובל לחקירה.

כתוצאה מעוצמת הפגיעה, הקשיש נחבל קשות בראשו והוטח אל הקרקע. פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת האירוע ביצעו בו פעולות החייאה, אך נאלצו לקבוע את מותו כעבור זמן קצר.

גם לפני שבוע אירעה טרגדיה בשרון, כאשר ילד בן 10 נהרג מפגיעת מכונית בעת שרכב על אופניו ביישוב כפר הס. למקום הגיע צוות טיפול נמרץ שהעניק לו טיפול רפואי ראשוני וביצעו בו פעולות החייאה נמרצות שבסופן נאלצו לקבוע את מותו. הנהג הפוגע עוכב לחקירה.