ניסו לחמוק מבדיקה משטרתית, פגעו בניידת – ונהרגו

ניסיון לעצור רכב לבדיקה שגרתית נגמר הלילה באסון, כשבאום אל פאחם נהרגו שני נערים בני 15 לאחר שהתנגשו עם רכבם בניידת, נהג הרכב נפצע באורח קל. במשטרה מעריכים כי התאונה אירעה במסגרת ניסיון של הנהג להתחמק מהבדיקה

ניסו לחמוק מבדיקה - ונהרגו (חדשות 2)

תאונת דרכים קטלנית באום אל פאחם: שני בני משפחה כבני 15 נהרגו לפנות בוקר בתאונה בשכונת אלמידן בעיר. נהג הרכב, גם הוא בן 15 וללא רישיון נהיגה, נפצע באורח קל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה מעריכים כי הסיבה לתאונה היא ניסיון של נהג הרכב, גם הוא בן 15 ללא רישיון נהיגה, להתחמק מבדיקה משטרתית. כשהנהג הבחין בשוטרים מתקרבים לעברו, הוא התחיל בנסיעה מהירה במהלכה פגע בניידת. לאחר מטרים ספורים של נסיעה איבד הקטין שליטה על הרכב והתנגש במכונית חונה. 

צוותי מגן דוד אדום שהגיעו לזירת התאונה, נאצלו לקבוע במקום את מותו של אחד הנוסעים. הנוסע נוסף שהיה ברכב פונה לבית חולים העמק בעפולה כשהוא במצב אנוש, ושם נקבע מותו. נהג הרכב מאושפז בשעה זו בבית החולים, שם ייחקר בהמשך היום על ידי אנשי משטרת התנועה.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, סיפר קרוב משפחתו של הנהג כי "ככל הנראה הוא לקח את מפתחות הרכב של אביו, שכלל לא היה בבית, יצא לסיבוב עם חברים שלו, וקרה מה שקרה. אנחנו כואבים על מותם של שני הצעירים".