גשר רוקח בתל אביב נחסם לתנועה עד מחר בבוקר

גשר רוקח נסגר לתנועה לצורך עבודות תחזוקה דחופות ויישאר סגור עד מחר בשעה 06:00 בבוקר. באזור צפויים עומסי תנועה כבדים. המשטרה מבקשת מציבור הנהגים לנסוע בדרכים חלופיות

תושבי תל אביב היכונו לפקקים: גשר רוקח שבצפון העיר נחסם הבוקר לתנועת כלי רכב והוא יישאר סגור עד מחר בשעה 06:00 בבוקר. הסיבה: עבודות דחופות שיש לבצע על מנת לשפר את תחזוקת הגשר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החסימה החלה בשעה 11:00, כאשר לא ניתן לעלות על הגשר משני קצותיו - ממערב וממזרח. שדרות רוקח ייחסמו באזור אבן גבירול ממערב למזרח ובנוסף, רחוב בני אפרים יחסם מצפון לדרום בצומת עם קק"ל - זאת בכפוף לעומסי התנועה.

גשר רוקח בתל אביב (גוגל מפות)


המשטרה מבקשת מציבור הנהגים שלא להגיע לאזור שדרות רוקח והרחובות נמיר, ש"י עגנון ולוי אשכול ,בשל עומסי תנועה כבדים הצפויים באזור. מאגף התנועה של המשטרה מבקשים מהנהגים לנסוע בדרכים חלופיות.

מעיריית תל אביב נמסר בתגובה: "במקרה גילו שתי פלטות פגומות שיש להשלים אותן בגשר ולכן הוא נחסם לתנועה. בכוונת העירייה לבצע פעולות שגרתיות בכביש בכדי לא לפגוע בתנועה. תוך כדי בדיקות שייערכו, תיערך שטיפה במים של הגשר בלחץ גבוה כדי לבדוק אם נחשף אחוז גדול של ברזל בבטון. הגשר אינו עומד להתמוטט, אך הטיפול בו לא סובל דיחוי".

בנובמבר 2010 נרשמו פקקי תנועה גדולים באזור רוקח בתל אביב, לאחר שצינור מים התפוצץ בצומת נמיר ורוקח. שוטרי התנועה של מרחב ירקון הוזעקו למקום האירוע וכיוונו את הנהגים, זאת לאחר שנחסמה התנועה בשדרות רוקח מנתיבי איילון ועד אבן גבירול - בשני הכיוונים. הכביש היה ספוג במים והבעיה לא נפתרה, כך שכדי להקל על צוותי העבודה - נחסם הכביש.