בוקר מסוכן: פועלים נפגעו מקריסת פיגומים, גבר התחשמל ונפל

ברחוב מודליאני בתל אביב קרסו פיגומים במבנה הסמוך לבית ספר - שני פועלים נפגעו באורח בינוני וקל. בתאונה אחרת שהתרחשה באזור התעשייה של נצרת עילית התחשמל עובד ונפל מגובה 3 מטרים, מצבו מוגדר קשה. בקריית מוצקין אלמוני שדד כספים מסניף הדואר באיומי אקדח

הפיגומים קרסו - והיה מזל גדול (אייל בן יעיש)

בוקר מסוכן ברחבי הארץ: מספר תאונות עבודה ומקרה שוד מזוין אחד התרחשו הבוקר בשלושה מוקדים בצפון הארץ ובמרכזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ברחוב מודיליאני בתל אביב נפצעו שני פועלים כתוצאה מקריסה של פיגומים במבנה הסמוך לבית ספר. פועל אחד כבן 20 נפצע באורח בינוני לאחר שנחבל בראשו והאחר קל לאחר שנפגע בידו. הם פונו לבית החולים "איכילוב" בתל אביב.

"היה שם נס גדול, כי פיגומים רבים קרסו ורק שני פועלים נפצעו. מה גם שהם נפלו על מחסומים שהונחו על המדרכה ומנעו פגיעה בבני אדם נוספים", נמסר מדובר מד"א זכי הלר.

בית הספר הסמוך לקריסת הפיגומים, הבוקר (אייל בן יעיש)


באותו הזמן התרחשה תאונת עבודה נוספת באזור התעשייה של נצרת עילית. מסיבה שעדיין אינה ברורה התחשמל גבר בשנות ה-40 לחייו ולאחר מכן נפל מגובה של שלושה מטרים. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום האירוע העניקו לו טיפול ראשוני ופינו אותו במצב קשה לבית החולים "העמק" בעפולה. מצבו מוגדר לא יציב.

מלבד תאונות, היו גם אירועים פליליים: בסמוך להתרחשות התאונה בנצרת עילית, נכנס גבר לסניף בנק הדואר שברחוב דבורה בקריית מוצקין. הוא נכנס לסניף כשבידיו אקדח, כיוון אותו לעבר הכספרית וביקש ממנה כסף. לאחר ששדד סכום המוערך באלפי שקלים, הוא נמלט מהמקום ברגל. באירוע לא היו נפגעים, אך תחנת זבולון פתחה בחקירה ובסריקות לאיתור החשוד.