הכיריים התפוצצו בדירה, גבר כבן 60 נהרג

פיצוץ עז אירע בדירתו של גבר כבן 60 ברחוב חובבי ציון בתל אביב. הוא נפגע אנושות מהאש, ולמרות שטופל במקום - מת מפצעיו. מכבי האש השתלטו על הדליקה, ועלה שמקורה הוא בכיריים שבבית

זירת האירוע, הערב (חדשות 2)

גבר כבן 60 נספה הלילה בפיצוץ גז בדירתו ברחוב חובבי ציון בתל אביב. צוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום החלו לטפל בו, אך הוא מת מפצעיו לאחר מספר דקות כתוצאה מהכוויות הרבות על גופו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הדיווח הראשוני על האירוע הגיע לכוחות החירום סמוך לשעה 21:45. מכבי האש שהגיעו למקום השתלטו על הדליקה שפרצה בדירה, ואנשי מד"א החלו לטפל בפצוע שכאמור מת לאחר זמן קצר. הוא חולץ מהדירה הבוערת. 

מכבי האש שחקרו את האירוע גילו שלא מדובר בפיצוץ של בלון גז כפי שנחשד בתחילה, אלא בגז נפחי - כלומר שמקור הפיצוץ היה בכיריים של התנור. ייתכן שהמקור לכך הוא דליפת גז או שברז הגז נותר פתוח זמן רב, וזה גרם לפיצוץ הקטלני.

רוני קדם, מפקד המשמרת בשירותי כיבוי תל אביב שפיקד על האירוע, אמר לחדשות 2 באינטרנט: "הגענו למקום עם ארבעה צוותים, זיהינו את הלהבות כתוצאה מהפיצוץ של דליפת הגז. פרצנו פנימה לדירה, שם ראינו אותו פגוע בכוויות בכל גופו, במצב קשה מאוד. עדיין היו להבות סביב התנור והתנור עצמו בער. כיבינו את השריפה, חילצנו אותו ושם טיפלו בו אנשי מד"א".