גל הצתות בשכונת ארמון הנציב

החל משעות הבוקר של השבת צוותי הכיבוי הוזעקו למספר מוקדי הצתות בשכונת ארמון הנציב. לא היו נפגעים אך מספר כלי רכב נפגעו. זהותו של המצית עדיין לא ידועה

אחת ההצתות, הבוקר בירושלים (אסף אברס דוברות כבאות והצלה מחוז ירושלים)

גל של הצתות במהלך השבת בשכונת ארמון הנציב בירושלים: צוותי הכיבוי הוזעקו מספר פעמים לשכונה כדי לכבות מוקדי אש. לא היו נפגעים, אך נגרם נזק למספר כלי רכב. בכיבוי אש אומרים כי ייתכן ומדובר במצית יחיד הפועל במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההצתה הראשונה אירעה סמוך לשעה 10 בבוקר, כששני צוותי כיבוי הוזעקו לכבות שריפת קוצים ברחוב יחיאל דרזנר בשכונה. במקביל אירעה שריפה גם בשכונת פסגת זאב בעיר, כשהכבאים פעלו לכבות דליקה בדירת מגורים ברחוב עוזי נרקיס, גם במקרה הזה לא היו נפגעים.

סמוך לשעה 12 בצהריים הגיעו צוותי הכיבוי שוב לשכונת ארמון הנציב, הפעם הוצתו שני מוקדים, ברחוב רזיאל בסמוך לבית ספר (שהיה ריק בשל יום השבת) וברחוב סליגסברג הסמוך. בשני המקרים הוצתו שטחים פתוחים ולא נגרם נזק, אך נגרם נזק למכוניות חונות.

מכבי אש בזירת האירוע, הבוקר (אסף אברס דוברות כבאות והצלה מחוז ירושלים)
אזור ארמון הנציב, בו הוצבה מפקדת השלטון הבריטי בארץ ישראל, היה שטח מפורז עד למלחמת ששת הימים. לאחר המלחמה הוקמה בו שכונה יהודית, על התפר שבין מזרח ומערב ירושלים. בכיבוי אש מדגישים כי עדיין לא ידועה זהותו של המצית.