בגלל סדין חשמלי - דירה עלתה באש

קשישה תושבת ירושלים התעוררה באמצע הלילה משנתה, כשחדר השינה שלה עולה באש. היא נמלטה לדירת השכנים והזעיקה את אנשי כבאות והצלה שהשתלטו על האש, אולם החדר נשרף כליל. הגורם לשריפה: סדין חימום חשמלי

השריפה בי-ם, אמש (כבאות והצלה מחוז ירושלים)

סדין חימום חשמלי שפעל בחדר שינה בירושלים גרם לחדר לעלות באש אמש. אחרי השעה חצות, הוזעקו אנשי כבאות והצלה לדירה ברחוב בר כוכבא בשכונת הגבעה הצרפתית. שלושה צוותי כיבוי ומנוף הגיעו למקום, והשתלטו לאחר זמן מה על האש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הקשישה המתגוררת בדירה התעוררה בשעת האירוע, ונמלטה מדירתה לדירת השכנים. כשסיפרה להם על המתרחש בחדר השינה שלה, הם הזעיקו את צוותי הכיבוי למקום.

המיטה נשרפה כליל. השריפה בי-ם, אמש (כבאות והצלה מחוז ירושלים)

האש אמנם התפשטה במהירות דרך הקומה הראשונה, אבל משום שמדובר בבניין חדש עם מערכות כיבוי אש מתקדמות נמנע אסון כבד. העשן שהתפשט במהירות דרך הקומה הראשונה, נבלם על ידי דלתות אש, ובמקביל החלה לפעול מערכת יניקת העשן, כך שהדיירים בקומות הבניין העליונות היו בטוחים מפני פגיעה.

"אנו מתריעים שוב להשתמש במוצרים על פי הוראות הבטיחות", אמרו הבוקר במחוז ירושלים של כבאות והצלה. "את סדין החימום יש לנתק לפני הכניסה למיטה ואין להשתמש בו בעת השינה. כמו כן, יש גם לבדוק את תאריכי הייצור של המוצרים ולבצע בדיקת ביתית של חשמלאי מוסמך אחת לשנה".