אחרי הפשיטה על בית הדפוס: כרזות החרד"קים מציפות את מאה שערים

לאחר שאתמול החרימה המשטרה כרזות נגד חרדים המשרתים בצבא בפשיטה על בית דפוס בשכונת מאה שערים, הבוקר שוב מילאו את השכונה עשרות כרזות תעמולה הקוראות להוקיע את ה"חרד"קים" מהחברה החרדית

למרות הפשיטה - כרזות ברחובות ירושלים (ניב סלע - חדשות 24)

כיממה אחרי שמשטרת ירושלים פשטה על בית דפוס בעיר, שעל פי החשד היה אחראי על מודעות בגנות חרדים אשר מתגייסים לצה"ל - כבר הבוקר התמלאה שכונת מאה שערים במודעות חדשות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי גורמים בשכונה, פרסום המודעות היום מהווה התרסה מכוונת נגד פעילות המשטרה. ככל הנראה מדובר בבית דפוס אחר שהדפיס בן לילה את הכרזות, עבור אנשי העדה החרדית המובילים את הקו הניצי נגד גיוס לצה"ל.

בשבועות האחרונים השכונות החרדיות בירושלים הוצפו במודעות ובשלטים גדולים המזהירים מפני ה"חרד"קים" (חרדים קלי דעת) בשל גיוסם לצבא. קמפיין ה"חרד"קים" הגיע לשיאו בהפגנה ההמונית שהתקיימה לפני מספר שבועות בכיכר השבת, בה קראו ההמונים להתנכר לאותם חרדים.

אתמול פשטה המשטרה על בית הדפוס "אחווה" בשכונת מאה שערים, שהדפיס את מודעות ה"חרד"קים" אשר היו מיועדות להיתלות במרכזי אוכלוסין חרדיים ברחבי הארץ כמו ירושלים, בני ברק, בית שמש ועוד. בנוסף, עיכבה המשטרה לחקירה את בעל בית הדפוס, ותשאלה אותו בנוגע למודעות המופצות.