צפו: התחביב המסוכן של צעירי עכו

שלושה צעירים נפצעו אתמול קשה בעכו כשקפצו מהחומה לתוך הים. המשחק הזה הוא חלק מתרבות הפנאי של הצעירים בעיר, ולמרות סכנת החיים - הם לא עוצרים, והרשויות לא עושות דבר כדי לעצור אותם. כך זה נראה

זה קורה מדי צהריים: צעירים מעכו נפגשים על החומה בעיר וקופצים למים, תוך שהם מבצעים תרגילי אקרובטיקה באוויר. בני הנוער האלה חושבים שמדובר בספורט אתגרי אבל כשהראש בעננים הם לא מצליחים לראות שלרגלי החומה יש מסלעה ומי שיפגוש אותה עלול לסיים את חייו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זה מנהג ידוע בעכו, זה עניין רגיל כאן", סיפר לחדשות 2 א', אחד הצעירים שקפצו. "כמו שראינו עכשיו, כשקפצתי ונפלתי על הגב אני עדיין חי ונושם", סיפר קופץ אחר.

רק אתמול נפצעו שלושה צעירים כתוצאה מהקפיצה - והם אומרים ששום דבר לא יעצור אותם. שלושת הצעירים פונו לבית החולים כשהם סובלים משברים בכל הגוף ולא מדובר באירוע הפציעה הראשון. ריבוי המקרים הדליק לאחרונה נורה אדומה אצל גורמים בעיר שהתחילו לחשוב שאולי הגיע הזמן להציב גדרות במקום ולשים סוף לתחביב מסכן החיים הזה.

האטרקציה המסוכנת הזאת מושכת תיירים ומבקרים רבים והצעירים האלה הפכו לתחביב המקומי, כשחלק מצטרפים לקפיצה. "במקום לשמר ולגדר ולהתקין מתקנים שהנוער יבלה בהם העירייה מזניחה", אמר אחמד עודה, חברת מועצת העיר עכו. מעיריית עכו נמסר בתגובה שאחזקת החומות נמצאת באחריותה של החברה לפיתוח עכו העתיקה.