שרון גל מדבר: "מעולם לא הטרדתי מינית"

מגיש הטלוויזיה מתייצב לראשונה מול המצלמה ומכחיש אחת אחת את הטענות נגדו על הטרדות מיניות והתנהלות שאינה הולמת. "יכול להיות שאדם עובד בחברה מסוימת במשך 12 שנים וכולם מרוצים ממנו ופתאום כשהוא עוזב צצות להן עבירות?", הוא תוהה

העיתונאי ומגיש הטלוויזיה שרון גל מתייצב מול הביקורת והבדיקה שמתנהלות נגדו, לאחר שנטען נגדו שהטריד מינית עובדים סביבו וכי התנהל בצורה שאינה נאותה. בריאיון בלעדי לחדשות 2, שישודר במלואו באולפן שישי הוא מספר על תחושותיו וטוען כי לא היו הדברים מעולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"עברו שבועיים", פתח גל את דבריו. "יש משהו חוץ מאוסף רכילויות בעיתונים? יש משהו שאפשר להיאחז בו? בחיים שלי לא הטרדתי אף אחד ואף אחת מינית. מעולם לא".

גל המשיך בקו ההגנה: "אמרו שמכרתי אייטמים, שאני חשוד בעבירות מס ובהימורים בלתי חוקיים. יכול להיות שאדם עובד בחברה מסוימת במשך 12 שנים וכולם מרוצים ממנו, הוא עושה עבודה טובה ופתאום כשהוא הולך יש אוסף של עבירות, לכאורה, שמייחסים לו? זה יכול להיות דבר כזה?".

בהתייחסו למערכת התכנית שאותה הנחה, אמר גל כי מדובר ב"אחד המקומות הכי נקיים מבחינה אתית" והוסיף כי אינו אדם מושלם. "לא תמיד עשיתי מתוך שלל הדברים שאני עושה ביום את כולם נכון ולא תמיד נהגתי בנימוס אירופי. אי אפשר להגיד עליי שאני האיש הכי שליו בעולם".

"חיי הפרטיים הם ענייני"

דברים ברוח דומה כתב גל בחשבון הפייסבוק שלו. "חיי הפרטיים הם ענייני - ורק ענייני", הוא ביקש להבהיר. "להגיד לכם שמדי פעם לא השתובבתי? זה לא יהיה נכון. אבל מעולם לא פגעתי באישה או איש, מעולם לא הטרדתי חלילה".

"והנה", המשיך גל, "יום אחד, אחרי 17 שנות קריירה, בלי ששמעתם עליי שום דבר מסעיר בתחום המשמעתי, אתם נחשפים למסכת שמועות, הכפשות וציטוטים שקריים, שנאמרו השד יודע על ידי מי".

הריאיון המלא עם שרון גל ישודר ב"אולפן שישי", יום שישי ב-19:58.