אם חד הורית זכתה ב-11 מיליון

היא אם חד הורית לשני ילדים, תושבת המרכז, בשנות ה-40 לחייה. החל מהלילה – היא גם הבעלים החוקיים של 11 מיליון שקלים בהם זכתה בהגרלת הלוטו אמש. עם זכייתה סיפרה כי ביקרה לאחרונה בכותל עם שני ילדיה – וביקשה בית וכלב. כעת, נראה שמשאלתה התגשמה

הזוכה המאושרת בלוטו (צילום: שמוליק רחמני)

שבועות ספורים חלפו מאז שאם חד הורית מאזור המרכז הניחה פתק בכותל ובו ביקשה לה בית וכלב. כעת, היא כבר יכולה לרכוש אותם בלא פחות מ-11 מיליון שקלים - בהם זכתה בהגרלת הלוטו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האם, בשנות ה-40 לחייה, זכתה בסכום במסגרת הגרלת הלוטו שהתקיימה אמש. היום היא הגיעה לבית מפעל הפיס כדי לקבל לידיה את הפרס הראשון. בעת שקיבלה את הפרס היא סיפרה כי באופן קבוע נהגה למלא טופס רגיל, בעלות של 29 שקלים, עם מספרים שמורכבים מתאריכי הלידה שלה ושל ילדיה.

הזוכה הינה עובדת שכירה ומתגוררת בדירה קטנה יחד עם ילדיה. "לאחרונה ביקרתי איתם בכותל", סיפרה הזוכה המאושרת. "משאלתם הייתה בית וכלב. זה כל מה שהם חלמו עליו, ועכשיו, בזכות הזכייה אוכל להגשים להם את החלום הזה. כל חיי חלמתי שאזכה בלוטו, היום החלום התגשם".

"רציתי שאראלה תתקשר אליי", סיפרה האם. "מזלי היה גדול יותר, וזכיתי ב-11 מיליון שקלים. כל כך האמנתי בצירוף המספרים והתמדתי למלא, ועכשיו אוכל לדאוג לילדיי ולהגשים להם את החלומות".