הוחזר מטוס האולטרה לייט שהתרסק בירדן

אבנר צחורי, חניך בבית ספר לטיסה, המריא שלשום ממנחת עין ורד והשאיר אחריו מכתב עם הוראות כיצד לנהוג במידה וימות. אתמול, אחרי שעות ארוכות של חיפושים, גופתו נמצאה סמוך לכביש 90 ואילו המטוס בשטח ירדן. היום הוא הושב לישראל

הצבא הירדני מצא את המטוס (חדשות 2)

 מטוס האולטרה לייט של אבנר צחורי הושב היום משטח ירדן לישראל. צחורי, בן 38, המריא שלשום ממנחת עין ורד והשאיר אחריו מכתב ובו הוראות כיצד לנהוג במידה וימות. גופתו נמצאה אתמול מזרחית לכביש 90 והמטוס בירדן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

צחורי, חניך בבית ספר לטיסה, המריא בשעות הבוקר ממנחת עין ורד ועקבותיו נעלמו. כשמשפחתו הבינה כי נעלם פנתה למשטרה וביחד עם חיל האוויר פתחו בחיפושים נרחבים. מסוק משטרתי חג באזור ומעל הים - אך במשך שעות ארוכות לא היה זכר למקום הימצאו.

אתמול אותרה גופתו של הטייס סמוך ליישוב צוקים על ידי כוחות ההצלה והמתנדבים הרבים שסייעו בחיפושים. קסדתו נמצאה ליד גופה ומטוסו אותר על ידי הצבא הירדני במרחק של שלושה קילומטרים בתוך שטח ירדן. 

אבנר צחורי ז"ל (יח"צ)

למרות שצחורי הותיר אחריו מכתב שבו הוראות כיצד לנהוג לאחר מותו, לא ברור סופית האם מדובר בהתאבדות. לפני מספר שנים היה צחורי מעורב בתאונה אווירית במהלכה נפצע אנושות, מאז הוא משותק בפלג גופו התחתון. למרות הקשיים והשיקום הארוך הפך צחורי במרוצת השנים לחובב ספורט אתגרי, לפני מספר חודשים החל בלימודי הטיס, שבמהלכם מצא את מותו.