י-ם: בן 16 נפל מגובה וננעץ בעמוד

חגיגות שבע הברכות של חסידות בעלזא, לציון תום שבעת ימי המשתה עם חתונת נכדו של האדמו"ר - הסתיימו באסון. נער בן 16 נפל שם מגובה של כ-10 מטרים ונפגע ממוט ברזל שננעץ באחת מגפיו. הוא פונה במצב בינוני לבית החולים שערי צדק בירושלים

טרגדיה באירוע חסידות בעלזא. אילוסטרציה (שי וקנין, דוברות מד"א)

שבוע חגיגת חתונת נכדו של אדמו"ר חסידות בעלזא בירושלים הסתיים היום בטעם מר. בתום החגיגות נער בן 16 נפל מגובה ונפגע באורח בינוני כשמוט ברזל ננעץ בגופו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המקרה התרחש בסיום חגיגות שבע הברכות, שהחלו בשבוע שעבר עם חתונת נכדו של האדמו"ר מבעלזא. הצעיר שנכח במקום השמחה נפל ככל הנראה מגובה של כ-10 מטרים.

צוותי חירום שהוזעקו למקום פינו אותו במצב קשה ליחידת הטראומה בבית החולים שערי צדק בבירה, כשהוא סובל מפגיעה באיברים פנימיים וקשיי נשימה. "הוזעקנו למקום כדי לטפל בנער בן 15-16, לאחר שנפל מגובה", סיפר ארז גתי, פרמדיק אחראי במד"א ירושלים לחדשות 2 באינטרנט, "כשהגענו אליו הוא היה בהכרה מלאה עם סימנים של חתך עמוק באזור הגב-חזה ימין, ללא סימנים של פגיעות נוספות".

הנער פונה להמשך טיפול עם פגיעת חזה, ליחידת הטראומה של בית החולים שערי צדק. "מה שחריג באירוע הוא שלצעיר לא היו נזקים נוספים", הוסיף הפרמדיק, "זו פגיעה עמוקה, רואים זאת לפי הפצע והדימום, אבל הוא יוכל לצאת מזה בריא לגמרי".