נהג האוטובוס: "מודה לכל מי שמתפלל עבורי"

הרצל ביטון הצליח לפתוח את הדלתות, להיאבק במחבל הדוקר ובכך הציל חיי רבים מנוסעיו. היום הוא מודה במכתב לציבור: "מודה לעם ישראל ולכל מי שמתפלל עבורי". מצבו של ביטו משתפר והרופאים צופים כי במהלך סוף השבוע הוא יעזוב את המחלקה לטיפול נמרץ

הרצל ביטון, שנהג אתמול בקו 40 ונאבק במחבל שהחל לדקור נוסעים באזור גשר מעריב בתל אביב, כתב היום (חמישי) מכתב שבו הודה לציבור על התמיכה שלה הוא זוכה. ביטון עדיין מאושפז במחלקה לטיפול נמרץ, אבל מצבו משתפר והוא מוגדר כעת בינוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני הרצל ביטון, רוצה להודות לעם ישראל ולכל מי שמתפלל במקומי ועבורי", כתב בכתב ידו במכתב שהועבר לחדשות 2 על ידי בני משפחתו. בני המשפחה לא משו ממיטתו במהלך היום, וקיבלו חדשות טובות על השיפור במצבו.

מצבו של נהג האוטובוס השתפר

ביטון יועבר בסוף השבוע, ככל הנראה, ממחלקת טיפול נמרץ למחלקה לחולים באורח קל יותר. "יש סימנים שהוא מתייצב, אבל אנחנו פה ומחכים לראות מה יהיה. הוא איש חזק", אמר בנו יעקב בבית החולים.

הנער ליאל סוויסה, אחד הנוסעים באוטובוס אתמול, נפצע קל בפיגוע והיום הוא ביקש לבוא ולחזק את הנהג שנאבק במחבל: "אם הוא לא היה בולם בפתאומיות שגרמה למחבל לעוף קדימה, היה יותר גרוע. אני חושב שהוא הציל אותי בכך שבלם. המחבל היה יכול להתקרב ולדקור אותי כי הייתי אחד הראשונים שעמדו לידו".