צפו: מכונית עלתה באש במרכז העיר

עו"ד יפעת פסטינגר ושני ילדיה היו בדרכם למוסדות החינוך בעיר, כשלפתע עלה רכבם באש. "פתאום הרחתי ריח של פלסטיק שרוף", סיפרה פסטינגר על הרגע שבו החליטה לברוח יחד עם בניה מהאוטו. "בתוך זמן קצר הוא פשוט עלה באש".

נהגים בקריית מוצקין נאלצו לבלות היום במשך זמן רב בפקקי תנועה. הסיבה: אחד מכלי הרכב שנסעו ברחוב המרכזי בעיר עלה באש בפתאומיות - מה שהוביל לחסימת ציר התנועה. רק עירונתה של נהגת הרכב - הביאה לכך שהיא וילדיה ניצלו בנס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עורכת הדין יפעת פסטינגר נסעה בשעות הבוקר במכוניתה, כשבמושב האחורי ישבו ילדיה בני ה-5 וה-6. פסטינגר, שהסיעה במכונית ההונדה שלה את ילדיה למוסדות החינוך, החלה בנסיעה כרגיל, ולא חשה בסימן יוצא דופן. לפתע, עם הגעתה לרחוב גושן, הרחוב המרכזי בעיר, הריחה פסטינגר ריח פלסטיק שרוף שעורר את חשדה.

"מזל שגיליתי תושייה ופעלתי מהר", שחזרה פסטינגר. "בתוך שניות קפצתי החוצה והתחלתי להזהיר גם את העוברים והשבים שלא יתקרבו לאוטו. במקביל, פתחתי את הנעילה המרכזית ברכב כדי שהילדים יוכלו לברוח החוצה".

הרכב הפך לגוש מתכת

"בתוך חצי דקה מהרגע שברחנו מהרכב, הוא פשוט עלה בלהבות ועשן רב היתמר ממנו", סיפרה פסטינגר. עוברי אורח שהיו במקום הזעיקו את כוחות הכיבוי וההצלה בכדי להשתלט על הלהבות. במקביל, כוחות שיטור שהגיעו לציר התנועה חסמו את הכביש ואת הרחובות הסמוכים מחשש להתלקחות האש מעבר למכונית, שהועברה למפעלי "קריית הפלדה" שבעכו, והפכה תוך זמן קצר לגוש מתכת.