אדם אחד נהרג ו-29 נפגעו קל בפיצוץ במפעל ברמת חובב

פיצוץ עז אירע הערב במפעל של חברת טבע באזור התעשייה רמת חובב בנגב ובמקום פרצה שריפה. כוחות ההצלה שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו של אדם אחד, וטיפלו ב-29 פצועים במצב קל. הוקמה ועדת בדיקה לאירוע

אמבולנסים מגיעים הערב למפעל בו אירע הפיצ (חדשות 2)

תאונת עבודה קטלנית בדרום: אדם אחד נהרג ו-29 נוספים נפגעו קל בפיצוץ שאירע הערב במפעל של חברת "טבע" ברמת חובב. צוותים גדולים של מד"א הוזעקו למקום והעניקו טיפול לפצועים. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 19:20 התקבל דיווח על פיצוץ עז שנשמע מאחד המפעלים בפארק התעשייה ברמת חובב. בעקבות הפיצוץ פרצה שריפה במקום. כוחות מגן דוד אדום שהגיעו למפעל נאלצו לקבוע את מותו של אדם אחד, ככל הנראה עובד במפעל, וטיפלו ב-29 נפגעים נוספים.

ממד"א מרחב נגב נמסר כי מרבית הפצועים סובלים משאיפת עשן, ככל הנראה לאחר שהגיעו לעזור לחברם שנלכד בשריפה שפרצה. הפצועים פונו לבית החולים סורוקה בבאר שבע, לאחר שכוחות מתוגברים נערכו מחוץ למתחם המפעלים על מנת לטפל בפצועים נוספים.

הוקמה ועדת לבדיקת נסיבות הפיצוץ (חדשות 2)

אלי פרץ, מפקד תחנת כיבוי באר שבע סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "כוחות הכיבוי הצליחו להשתלט על השריפה שפרצה במפעל. כעת עוסקים האנשים בטיפול בחומר המסוכן שהתנדף בעקבות הפיצוץ". מפקד כוחות הכיבוי בשטח הוסיף כי בשלב זה לא ברור מה גרם לפיצוץ.

מנכ"ל מועצת נאות חובב אנדריי אוזן הורה על הקמת ועדת בדיקה בראשותו של הפרופ' עדי וולפסון.

בעקבות האירוע ברמת חובב המרכז הרפואי סורוקה פתח מרכז מידע שמספרו 1255177