בתה של ענת אבן חיים: "אמא תמיד הייתה עוזרת לי"

ענת אבן חיים, שנרצחה אתמול באירוע הירי בסניף בנק הפועלים בבאר שבע, הותירה אחריה שלושה ילדים. היום, ביומה הראשון של השבעה, סיפרה בתה הבכורה לירון בת ה-11 כי היא מתקשה לעכל את מותה של אמה. "היא תמיד הייתה עוזרת לי", אמרה

יממה לאחר מסע הירי של איתמר אלון בסניף בנק הפועלים בבאר שבע, ולירון, בתה של אחת מהנרצחים - ענת אבן חיים - מתקשה להיפרד מאמה. "היא תמיד הייתה עוזרת לי", סיפרה לירון, בת 11, לחדשות 2 ביומה הראשון של השבעה. "תמיד הייתה נותנת לי מה שאני רוצה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מי שניסתה היום לחזק את לירון, היא דודתה סימה, אחותה של ענת אבן חיים. "נכון אמרת לי לא לבכות?", הזכירה סימה ללירון, "אז גם אני אומרת לך אל תבכי. אנחנו שתינו נהיה חזקות. אל תדאגי, הכול בסדר. כמו אמא אני אהיה בשבילך. אפילו יותר. כל מה שתרצי אני אביא לך בחיים האלה, מבטיחה לך. אל תדאגי, בסדר? ואל תהיי עצובה אני אעשה לך הכול, כל מה שאת רוצה".

אולם כשלירון בת ה-11 התרחקה מהמצלמה, וסימה נותרה לבדה מול המצלמה, הבכי השתחרר. "אי אפשר לדבר", אמרה סימה. "באה לבנק, כמו כל בנאדם שהולך. שמענו יריות מהחנות שלי, 20 יריות, יצאנו החוצה, אמרו לי שהיריות מהבנק וישר ידענו. ישר".

"רק מילים טובות אפשר להגיד עליה", סיפר גיסה של ענת, אלי ברבי. "זה לא מגיע לה, לא בזמן הזה שבו היא התחילה להנות מהחיים שלה. זו התקופה שהיה לי הכי כיף לראות אותה. זה לא נקלט: בחורה הולכת לבנק, מפקידה כסף ולא חוזרת. בנאדם הולך ומשאיר אחריו ילדים ומשפחה".