דודתו של מנהל הסניף בבכי: "אבנר עזר, היורה צעק"

בבוקר שאחרי מסע ההרג הגיעה דודתו של מנהל סניף הבנק שנרצח ביריות במקום. כשהיא חנוקה מדמעות וזועמת, שחזרה את שאירע. "אבנר דיבר עם סגן מנהל הסניף ואמר לו: 'תעזור לו', אבל הוא לא הפסיק לצעוק ולמלמל", סיפרה. טפירו זועמת על כך שלא הוצב מאבטח במקום: "האסון יכול היה להימנע"

זהבה טפירו, דודתו של אבנר כהן, מנהל סניף הבנק בבאר שבע שנרצח אתמול במסע ההרג, הגיעה בבוקר שאחרי לסניף כשהיא חנוקה מבכי. "נתנו לו יחס וטיפלו בו, ובכל זאת הוא לא הפסיק לצעוק ולמלמל", סיפרה לתכנית הבוקר של קשת על היחס שנתן מנהל הסניף ליורה, איתמר אלון. "לא חשבתי שזה יגיע לדבר כזה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול הגיעה טפירו בשעות הבוקר לבנק ופגשה את מי שיצא אחר כך למסע הרצחני. "היה עם סגן מנהל הבנק מאיר זיתון בחור שצעק", שחזרה. "אבנר דיבר עם זיתון ואמר לו: 'תעזור לו, תוציא לו את כרטיס האשראי'". לדבריה,  אלון קיבל עזרה, אך לא היה מרוצה.

פרחים בפתח הבנק הבוקר (חדשות 2)

"אבנר אוהב לעזור לכולם", הוסיפה טפירו. "הוא מדבר איתך בגובה העיניים. הוא מסוגל להוציא כסף מהכיס ולתת לאדם אם הוא בקשיים". דודתו של מנהל הבנק הביע זעם על כך שבמקום לא הוצב מאבטח בזמן התקרית. "אז מה אם זה סניף קטן?", צעקה הבוקר.

אבנר כהן ז"ל (באדיבות המשפחה)

"מאבטח מרתיע - לא היו ארבעה הרוגים אם היה מאבטח", זעמה. היא סיפרה כי מזה שלוש שנים היא מגיעה לסניף, ומעולם לא בדקו את תכולת התיק שלה. "אולי גם אני רוצחת?"

הרוגים בבנק בבאר שבע - סיקור מיוחד:

4 הרוגים בבנק בבאר שבע 

עד ראייה מתוך הבנק: "לא דרשו כסף"

התמונות מרגע הפריצה לבנק: "זה ממש כמו בטקסס"

בנקאים מזהירים: "דמנו הותר"

הרוצח מסניף הבנק: איתמר אלון

היורה צעק: "עכשיו אראה לכם"

כך נשמעו רגעי הירי הראשונים בבאר שבע

ההרוגים: מנהל הסניף, סגנו ושני לקוחות

היורה "אדם תמהוני ולא מתקשר"

בהלה בבאר שבע: "ראיתי אישה בהיסטריה"

הקב"ט שרצח: זה איתמר אלון

הסב ידע: "הבן שלי הלך"

מהבוקר: מאבטח בפתח סניף הבנק