ביבי "יבשל" למסי?

מנכ"ל משרד ראש הממשלה נפגש עם סגן נשיא מועדון הכדורגל ברצלונה במטרה לתת "אור ירוק" לקראת ״משחק השלום״ המתוכנן. "נעבוד יחד על מנת לגרום למשחק הזה לקרות", מבטיחים בברצלונה. בסיום הפגישה קיבל לוקר מתנה מיוחדת עבור ראש הממשלה: חולצת ״ברצלונה״ ועליה הכיתוב B.Netanyahu

החולצה של נתניהו (משה מילנר, לע"מ)

סגן נשיא מועדון הכדורגל ברצלונה חבייאר פאוס נפגש היום עם מנכ"ל משרד ראש הממשלה הראל לוקר לקראת "משחק השלום" המתוכנן לסוף יולי. השניים דנו בהכנות למשחק ובסיוע הנדרש ממשרדי הממשלה הישראלים להוצאתו לפועל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחר יקיים פאוס פגישות עם נציגים ברשות הפלסטינית, בהם ג'יבריל רג'וב, כדי לוודא ששני הצדדים יכולים לעמוד בהפקת האירוע המיוחד. החלטה סופית על קיום משחק הכדורגל צפויה בימים הקרובים.

"נשמח לארח את מועדון הכדורגל ברצלונה למשחק ראווה בישראל", אמר לוקר, "אנו מייחסים חשיבות מיוחדת לקיום "משחק השלום" ולביקור קבוצת ברצלונה בישראל ומבקשים לוודא כי תקבלו מממשלת ישראל את כל הסיוע שיידרש על מנת לאפשר את קיום את המשחק בצורה המוצלחת ביותר".

במהלך הפגישה הדגיש לוקר שהאוהדים הישראלים כבר מצפים לראות את כוכבי ברצלונה משחקים בארץ הקודש. "המועדון שלכם מעביר מסר ברור של משחק הוגן ומאחר שספורט יכול לקרב בין אנשים, אתם יכולים למלא תפקיד חשוב בקידום דו הקיום בין שני העמים", ציין מנכ"ל משרד ראש הממשלה.

פאוס הודה לעמיתו על קבלת הפנים החמה בארץ. "באנו על מנת לסייע וללמוד, מתוך מטרה לקרב בין שני העמים. נעבוד יחד על מנת לגרום למשחק הזה לקרות", הוסיף.

בסיום הפגישה, בה השתתפו גם נציגי משרדי החוץ, התיירות, התרבות והספורט, כמו גם נציגי ברצלונה בישראל ובהם נציג נשיא ברצלונה, הנריקה צימרמן, הגיש פאוס ללוקר חולצת ״ברצלונה״ עבור ראש הממשלה נתניהו ועליה הכיתוב B.Netanyahu , אותה שלח לו נשיא הקבוצה סנדרו רוסל.