ת"א: אדם טבע למוות סמוך לטיילת

גבר בשנות השלושים לחייו טבע בשעות הלילה באזור החוף הסמוך לרחוב נחום גולדמן שעל גבול יפו. צוותי מד"א שהגיעו למקום ביצעו בו פעולות החייאה ממושכות, אך נאלצו לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירה לבדיקת נסיבות המקרה

אדם טבע בחופי ת"א, פרמדיקים קבעו את מותו (חדשות 2)

טרגדיה התרחשה הלילה בחוף ימה של תל אביב. גבר בשנות השלושים לחייו טבע למוות בחוף הים סמוך לטיילת בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האיש, שהה ככל הנראה בקרבת חופיה הדרומיים של תל אביב, על גבול יפו. בשעות הלילה המאוחרות הוזעקו כוחות חילוץ והצלה לאזור החוף הקרוב לרחוב נחום גולדמן שבעיר ומשו את הגבר מהמים. צוות מד"א שהגיע במהירות את המקום ניסה לבצע בו פעולות החייאה, אך בתום מאמצים ממושכים נאלצו לקבוע את מותו של האיש במקום.

עד כה צוותי החילוץ וההצלה טרם הצליחו לברר את נסיבות טביעתו של האיש ובמשטרה הודיעו כי יחלו בחקירת העניין.

בתחילת החודש: שני צעירים טבעו בדרום 

טרגדיה בערבה. בריכת יטבתה, מוקדם יותר הח (משטרת מרחב אילת)
טביעתו של האיש, מצטרפת לאירוע אחר שהתרחש בתחילת החודש, במהלכו שני צעירים בשנות העשרים לחייהם נמצאו ללא רוח חיים בבריכת קיבוץ יטבתה שבמועצה האזורית חבל איילות.

ככל הנראה, השניים נכנסו לבריכה בעת שהייתה סגורה וללא מציל. תושבת הקיבוץ שהגיעה למקום, מצאה את גופותיהם של השניים והזעיקה מיד את כוחות הרפואה וההצלה.

אנשי מד"א נאלצו לקבוע את מותם (משטרת מרחב אילת)

פרמדיקים של מגן דוד אדום הגיעו למקום יחד עם רופא הקיבוץ וניסו לבצע בשניים פעולות החייאה, אולם הם נאלצו לקבוע את מותם של שני הצעירים לאחר שניסיונות ההחייאה העלו חרס. גם משטרת מרחב אילת הגיעה לבריכת הקיבוץ, ואנשיה הודיעו כי יפתחו בחקירת הנסיבות למקרה.