אלמנתו של הטייס שנהרג ברומניה נישאה שנית

לפני שלוש שנים עברה מגי לקריף אסון: כשהיא בחודש השביעי להריונה, בעלה ניר נהרג בהתרסקות מסוק. בסוף השבוע מגי, שלצידה ירין בת ה-3, התחתנה בפעם השנייה. "זה לא פרק ב', כי פרק א' לעולם לא נסגר", אמרה. "לתת לעצבות את המקום שלי – זה לא ייתן שום דבר"

מגי לקריף איבדה לפני שלוש שנים את בעלה ניר ז"ל, איש חיל האוויר שנהרג בהתרסקות היסעור ברומניה. כחצי שנה אחרי מותו - נולדה בתם המשותפת ירין. בסוף השבוע אלמנתו מגי צעדה שוב לחופה: "דווקא בגלל מה שעברתי אני יודעת להעריך את השמחה פי מיליון", היא מספרת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בקיץ של שנת 2010 שישה אנשי צוות אוויר נהרגו בתאונה בה התרסק מסוק יסעור, במהלך אימון ברומניה. אחד מההרוגים היה ניר לקריף, מכונאי מוטס, שהשאיר אחריו את מגי אשתו כשהיא בהריון בחודש רביעי. בחודש ינואר 2011 נולדה בתם ירין.

מגי ובעלה הטרי אסף (חדשות 2)
לפני שנה וחצי חייה של מגי זכו לתפנית. היא פגשה את אסף, שאימץ אותה אל לבו, את בתה ואת ניר ז"ל שגם לאחר מותו, נוכחותו ממשיכה ללוות את השתיים. ביום חמישי האחרון התעוררה מגי ליום חתונתה.

"הכי קל להיות אלמנה, קשה לקום ולהסתכל קדימה"

"זאת התרגשות כפולה, לצאת ממשהו מאוד קשה למשהו משמח עם עתיד יחסית מאוד ברור וטוב, שלזה מאוד רציתי להגיע, זה מעורבב, אבל מעורבב שמח", אמרה מגי בסלון הכלות. "לא צריך להתעסק באסון כל הזמן, כי הוא שם, זה חי איתנו. זה משהו שנמצא בתוכנו, בי בכל אופן, זה פשוט חי בי. זה חלק מהשגרה שלי, זה חלק מהיום יום שלי".

לחתונה הגיעו גם בני משפחתו של ניר ז"ל, שבירכו את מי שהייתה כלתם. "זה פשוט ללמוד לחיות עם זה", אמרה הכלה. "זה שאני אהיה כל היום עצובה ואני אתן לעצבות את המקום - זה לא ייתן שום דבר. הכי קל זה להיכנס למקום של העצב והקורבן ולהיות ב'מצב אלמנה' תמידי. זה נורא קל. יותר קשה זה לקום מהקרשים ולהסתכל קדימה ולקבל את מה שיש לי".