מצבם של האב ובנו מוסיף להיות קשה

מוסיף להיות קשה מצבם של אב ובנו בן ה-18 שנפצעו הערב לאחר שרכבם מדגם פורשה התנגש ברכב אחר מסוג ב.מ.וו על גשר בר אילן שבכביש גהה. צוותי מד"א שהגיעו למקום העניקו לשניים טיפול רפואי, ופינו אותם לביה"ח שיבא "תל השומר", שם הם עדיין מטופלים. במשטרה בודקים אם שני הרכבים התחרו זה בזה

רכב הפורשה שהיה מעורב בתאונה (אגף התנועה)

תאונת רכבי היוקרה: מוסיף להיות קשה מצבם של אב ובנו, שנפגעו הערב מכוויות לאחר שרכבם עלה באש, זאת כתוצאה מהתנגשות ברכב אחר. אדם נוסף שהיה ברכב השני נפצע באורח קל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים ? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

צוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום העניקו לשלושה טיפול רפואי, ופינו אותם לבית החולים תל השומר. בעקבות התאונה, נחסם כביש גהה למשך מספר שעות, ובאזור הורגשו עומסי תנועה כבדים. שישה צוותי כיבוי הוזעקו לזירה וכיבו את הרכב שעלה באש.

שניים מהפצועים הם אב בשנות ה-50 לחייו ובנו בן 18 שנסעו ברכב מסוג ב.מ.וו. השניים פונו לבית החולים תל השומר, כשהם מורדמים ומונשמים וסובלים מכוויות בכל חלקי גופם. הנהג שהתנגש בהם, בעל רכב מסוג פורשה, נפצע באורח קל ופונה אף הוא לבית החולים.

המכונית השרופה של הפצועים (אגף התנועה)

שוטרי אגף התנועה בודקים כעת את החשד כי שני רכבי היוקרה התחרו זה בזה על הכביש. לפי הערכות ראשוניות של חוקרי אגף התנועה במשטרה, שתי המכוניות שהיו מעורבות בתאונה נסעו במהירות גבוהה מהמותר.

מדוברות בית החולים תל השומר נמסר כי "טרם חל שיפור במצב שני הפצועים, והם עדיין מוגדרים במצב קשה כשהם מורדמים ומונשמים".