גאולה אבן וגדעון סער - החתונה

מתחת לחופה - על פי מקורביהם בטקס צנוע ומצומצם - יחליפו הערב שר הפנים גדעון סער ואשת התקשורת גאולה אבן טבעות וימסדו את הקשר. מדובר באחד הזוגות המתוקשרים ביותר בחודשים האחרונים, שלא התבייש להצטלם ולהיראות יחד בציבור. על פי מקורות שונים, כניסתה של אבן להיריון מבן זוגה החדש זירזה את קיום החתונה

הזוג המתוקשר יהפוך את הקשר לרשמי. סער וא (ראובן שניידר, MAKO)

אחד הזוגות המדוברים ביותר בחודשים האחרונים, שר הפנים גדעון סער ואשת התקשורת גאולה אבן ימסדו הערב את יחסיהם רשמית כשיעמדו מתחת לחופה, עשרה ימים לאחר שנודע ברבים על דבר חתונתם. בסביבת בני הזוג מבטיחים טקס צנוע ומצומצם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ובכל זאת, בהתחשב בזהותם של השניים ומכריהם, נראה שלא יהיה משעמם באירוע. שר הפנים סער (46) ומגישת החדשות אבן (46), שנמצאת בחודשי הריון ראשונים, לא מתביישים להופיע יחדיו בציבור לאחרונה, מה שנתן את האות לקראת החתונה. על פי מקורות נוספים, נראה כי גם ההריון המשותף זירז את ההחלטה למסד את הקשר.

לפני כעשרה ימים, שעות ספורות לאחר שנודע על נישואיהם של השניים, התברר גם כי אבן נמצאת בתחילתו של הריון ראשון ומשותף לבני הזוג. עבור אבן, שהייתה נשואה בעבר במשך עשרים שנה והיא אימא לשלושה ילדים בני 16, 13 ו-7, זהו ההריון הרביעי. סער היה נשוי 25 שנה ולו שתי בנות בנות 20 ו-15, והצאצא החדש יהיה השלישי.

לא ניתן היה להשיג את תגובתו של שר הפנים סער.