ערב החג: 2 טיסות ארקיע מעוכבות באילת

נוסעים בטיסה של ארקיע מאילת לנמל התעופה בן גוריון נתקעו בשדה התעופה לאחר שתקלה התגלתה באחד ממטוסי הבואינג של החברה. בעקבות התקלה, עוכבו שתי טיסות וחלק מהנוסעים הועברו באוטובוס לעובדה. "רק אלוהים יודע מתי נגיע לארוחת החג", סיפרה אחת הנוסעות

עשרות נוסעים נתקעו בשדה התעופה באילת ערב החג, לאחר שתקלה התגלתה במטוס של "ארקיע". בעקבות התקלה שתי טיסות של החברה מאילת לנמל התעופה בן גוריון עוכבו והנוסעים מספרים כי הם מחכים בשדה מזה שעות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התקלה הביאה לדחייתן של שתי הטיסות והנוסעים מספרים כי הם עומדים בשדה ומחכים לפתרון כבר שעות ארוכות. "אנחנו עומדים כאן כבר מהשעה 11:00 ולא יודעים מתי נגיע הביתה", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט תמי לוי אחת הנוסעות בשדה, "רק אלוהים יודע מתי נגיע לארוחת החג.

"יכולנו לנסוע ולהגיע מהר יותר" (אודי לוי)

לוי הוסיפה כי רק לאחר ארבע שעות הועברו הנוסעים באוטובוס לכיוון עובדה. "האבסורד הכי גדול שיכולנו לנסוע ברכב ולהגיע מהר יותר".

מדוברות ארקיע נמסר בתגובה כי תקלה במטוס בואינג שהיה אמור להמריא מאילת גרמה לעיכוב בשתי טיסות - אחת שהיתה אמורה להמריא בשעה 12:00 והשנייה ב-13:00.  "אנו מחפשים פתרונות חלופיים לנוסעים ומצפים כי בשעה הקרובה תיפתר התקלה", נמסר מדוברות "ארקיע".