צפו: עימות וקללות בישיבת המועצה

ישיבת מליאת מועצת בית אריה הידרדרה לעימות קולני מלווה בקללות, לאחר שחברת אופוזיציה הזכירה פסיקה משפטית נגד ראש המועצה אבי נעים. "תסתמי את הפה יא מתוסכלת אחת. תסתמי את הפה המצחין את שומעת?", הוא אמר לה. ההתפרצות הוקלטה על ידי אחד מחביר המועצה - כך זה נשמע

כך מתנהלות ישיבות במועצה מקומית בישראל: בחומרים שהגיעו לידי חדשות 2 נשמע ראש מועצת בית אריה אבי נעים משפיל חברת מועצה שהעזה להזכיר פסיקה משפטית נגדו. חברי המועצה מהאופוזיציה לא מתרגשים, מבחינתם התנהלותו הגסה היא דבר שבשגרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

זו הקדנציה השנייה של אבי נעים, וחברי האופוזיציה לא עושים לו חיים קלים - בעיקר לאחר שבית המשפט קבע כי שיפץ את קורות חייו וקשר לעצמו כתרים של דיפלומט לשעבר מג"ד וסמג"ד - תארים לו לא. בשבוע שעבר, כשחברת אופוזיציה הזכירה את פסיקת בית המשפט במהלך ישיבת מליאת המועצה, נעים התפרץ.

כך נשמעו חילופי הדברים ביניהם, שהוקלטו על ידי חבר מועצה מהאופוזיציה:

חברת מועצה: "בית המשפט קבע גם הרבה דברים על ראש המועצה שלנו"
ראש המועצה: "בוא'נה סתמי את הפה שלך הבנת?"
חברת מועצה: "אתה לא תגיד לי תסתמי את הפה"
ראש המועצה: "אני אגיד לך תסתמי את הפה, את מוציאה את דיבתי רעה תסתמי את הפה שומעת?"
חברת מועצה: "אתה לא תגיד לי.."
ראש המועצה: "את שומעת מה אמרתי לך תסתמי את הפה יא מתוסכלת אחת.
אני אומר לך תסתמי את הפה המצחין את שומעת. בוא'נה עוד אחת מי את? מי את בכלל? שיקליטו"

חברי אופוזיציה: לא מקרה חד פעמי

חבר המועצה נרדי מילר, שהקליט את חילופי הדברים הקשים, סיפר על האירוע: "ראש המעוצה קם מכסאו והתקרב אליה. הוא הצביע בידו ואמר את תסתמי את הפה. זה לא מקרה חד פעמי. שראש מועצה ירשה לעצמו בצורה כה ברוטאלית?"

מילר הקליט בסתר את הישיבה כולה, שכן לדבריו בהנחיית ראש המועצה הישיבות אינן מוקלטות. הצווחות של ראש המועצה נמשכו כשלוש דקות, שבמהלכן קמו כמה חברי מועצה וחצצו בין הצדדים.

ראש המועצה אמר בעקבות הדברים: "באותו בוקר לא קראתי את איגרת הרמב"ן, שאומרת שמידת הכעס היא הרעה ביותר. הייתי צריך להתאפק, גם הצד השני היה צריך להתאפק. אבל, העובדה שהם באו והקליטו ונהגו בדרך שנהגו זה הדבר הלא ראוי".