הסוהרת שנרצחה הובאה למנוחות: "נעשה הכל לשמור על הילד"

מאות השתתפו בהלווייתה של סיוון כהן, שנרצחה על פי החשד בידי בעלה השוטר. אמה דיברה מעל קברה והבטיחה לדאוג לבנה בן השנתיים של סיוון שאיבד את שני הוריו. "נסיכה שלי אנחנו אוהבים אותך ונספר לילד כמה שאהבו אותו"

מאות בני אדם הגיעו הערב לבית העלמין בחולון להשתתף בהלווייתה של סוהרת השב"ס סיוון כהן, שעל פי החשד נרצחה אמש בידי בעלה גולן. אמה של סיוון הבטיחה מעל קברה כי בני המשפחה ידאגו וישמרו על ילדה בן השנתיים שנותר לבדו, לאחר שאב המשפחה שם קץ לחייו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"נסיכה שלי, אנחנו אוהבים אותך ונספר לילד כמה שאהבו אותו", ספדה האם לבתה "אני אעשה הכל כדי לשמור על הילד, אני מבטיחה לך". מעל הקבר הטרי קראה האם: "אלוהים, תשמור על גולן ועל סיוון - על שניהם".

מוקדם יותר היום טענה אמה של סיוון, כי כבר ביום שישי האחרון איים הבעל גולן באקדח על סיוון, בעקבות ריב גדול שהתפתח בין בני הזוג. גם שכנים העידו על מריבה גדולה בין בני הזוג. "היו צעקות עד לרמה כזו שבני משפחה נוספים התערבו", שחזרה שכנתם של בני הזוג, חן הורי.

אמה של סיוון ליד קברה (חדשות 2)

"היא היתה נשמה טהורה"

עשרות בני משפחה שהגיעו במהלך היום לביתה של הנרצחת בבת ים סירבו להאמין למה שאירע. "היא היתה ילדה טובה, נשמה טהורה, לא יאומן שכך הלכה", סיפרה דודתה.

בני משפחת כהן התרעמו על כך שבשירות בתי הסוהר לא אפשרו להם לקבור את סיוון בחלקה צבאית, כיוון שהאירוע לא התרחש בשעה שהייתה בתפקיד. בשב"ס אמרו כי הנושא נמצא באחריות משרד הביטחון.

מאות הגיעו להיפרד (חדשות 2)

שלומי, אחיה של הנרצחת, פנה לסגן שר הביטחון דני דנון וביקש ממנו שיסייע לקבור את סיוון בחלקה הצבאית. במשרד הביטחון טענו כי על פי המלצת המועצה הציבורית להנצחת החייל, שאושרה על ידי שר הביטחון ועוגנה בחוק, סוהרים יובאו לקבורה בבתי קברות צבאיים רק אם מותם נגרם בעת ועקב מילוי תפקידם.