אימו של שוטר מג"ב שרצח והתאבד: למה לא לקחו מגולן את הנשק?

בני משפחתו של גולן כהן, שרצח את אשתו והתאבד, מותחים ביקורת על כך שנשקו של הבן, שוטר מג"ב, לא נשאר במקום עבודתו. "הוא כבר הביע לא פעם מצוקה בעקבות המצב בבית", סיפרה אימו לחדשות 2

בביתם שבירושלים מכונסים מאז אתמול בני משפחתו של גולן כהן, שוטר משמר הגבול החשוד כי רצח את אשתו והתאבד. "הוא ילד טוב, הוא לא רוצח", אמרה אימו גילה לחדשות 2 באינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בני המשפחה, ומסביבם חברים רבים, מתקשים להאמין שהקשיים של הזוג הצעיר יגיע לכדי רצח והתאבדות. "היו ביניהם חיכוכים, אנחנו יודעים שהם ניסו להתמודד עם הבעיות", המשיכה וסיפרה גילה כהן, אימו של גולן. "אבל לא חשבנו שזה יגיע לכדי מעשה שכזה".

האם האבלה מתחה ביקורת על כוחות הביטחון שהעסיקו את בנה, ואמרה כי אסור היה לתת לו להביא את הנשק הביתה: "היה צריך לקחת לו את הנשק. הוא כבר הביע לא פעם מצוקה בעקבות המצב בבית". במשמר הגבול סירבו להגיב לטענות.  

גילה כהן, אמו של שוטר מג"ב החשוד ברצח אש (חדשות 2)

"בואו ננסה לאחות את השברים"

בנוגע לאמירות שהושמעו על ידי משפחתה של סיוון, לפיהן ביום שישי שלף גולן אקדח לעבר אשתו ואיים עליה - אומרת האם גילה כי אין אמת בדברים. "הוא היה כאן בדירה שלנו בירושלים ביום שישי, הוא לא הגיע לבית בבת ים ולא איים עליה", סיפרה. "אני מבקשת ממשפחתה של סיון - בואו ננסה לאחות את השברים ולהתמודד עם גידול הילד שנאשר. אנחנו רוצים לגדל את הבן, לתת לו את כל מה שגולן היה רוצה לתת לו.

הילד בן השנתיים נמצא אתמול בערב לצד גופות הוריו בדירתם בבת ים, והועבר על ידי המשפחה לטיפולם של גורמי הרווחה עד שיימצא לו פתרון קבוע.

הבעל התקשר לגיסו וסיפר: "יריתי באחותך"

אתמול בשעות הערב, לפי החשד, התקשר גולן כהן לגיסו וסיפר לו בטלפון: "יריתי באחותך תבוא מהר אני מתכוון להתאבד". האח מיהר להגיע לביתם של בני הזוג ומצא את שניהם כשהם מוטלים ירויים על הרצפה.

צוותי מגן דוד אדום שהוזעקו למקום ניסו לבצע פעולות החייאה בבני הזוג, אולם כעבור זמן קצר נאלצו לקבוע את מותה של האישה. הבעל, שהיה במצב קשה פונה לבית החולים וולפסון בחולון - שם מת מפצעיו.

"האישה הייתה שרועה על הרצפה ולצידה הגבר גם כשאקדח לידו", סיפר מפקד מרחב איילון יהודה דהן על המראות בזירה. שכנתם של בני הזוג חן הורי הגיעה למקום לאחר הרצח ושמעה צעקות ובכי של ילד קטן. "הדלת היתה פתוחה וראיתי שלולית של דם", סיפרה, "פחדתי להיכנס, הם היו לבושים במדים".