האם: "שלף אקדח מול בתי כבר לפני כמה שבועות"

אמה של סיון כהן, שבעלה גולן רצח אותה אמש והתאבד, חושפת עד לאן הידרדרה המריבה המשפחתית שהתרחשה לפני מספר שבועות. בני המשפחה הגיעו אז לדירה והפרידו ביניהם. האם: "היא הייתה ילדה נפלאה"

אמה של סיון כהן, שנרצחה לפי החשד אמש בידי בעלה, מספרת כי כבר לפני כמה שבועות איים הבעל גולן באקדח על בתה. "הוא שלף עליה אקדח", אמרה הבוקר האם לחדשות 2, "סיון סיפרה לי את זה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

עוד ציינה האם כי לאחר האירוע, הגיעו בני המשפחה לביתם של בני הזוג, והפרידו בין השניים. "היא היתה ילדה נפלאה שמאוד אהבה את הבן שלה", אמרה אמה של סיון. אתמול, זמן קצר לאחר הרצח, סיפרה גם שכנתם של בני הזוג, חן הורי, כי לפני כמה שבועות היה ריב גדול מאוד בין השניים. "היו צעקות עד לרמה כזו שבני משפחה נוספים התערבו", שחזרה.

הבוקר זרמו עשרות בני משפחה של הנרצחת לביתה בבת ים. "היא היתה ילדה טובה, נשמה טהורה, לא יאומן שכך הלכה", סיפרה דודתה.

בני המשפחה טוענים כי בשב"ס לא מאפשרים להם לקבור את סיון בחלקה צבאית, כיוון שהאירוע לא התרחש בשעה שהיתה בתפקיד. בשב"ס אומרים כי הנושא באחריות משרד הביטחון. שלומי, אחיה של הנרצחת, פנה לסגן שר הביטחון דני דנון וביקש ממנו שיסייע לקבור את סיון בחלקה הצבאית. דנון הבטיח כי יבדוק את הנושא. במשרד הביטחון אומרים כי על פי המלצת המועצה הציבורית להנצחת החייל, שאושרה על ידי שר הביטחון ועוגנה בחוק, סוהרים יובאו לקבורה בבתי קברות צבאיים רק אם מותם נגרם בעת ועקב מילוי תפקידם.

"ראיתי שלולית דם". זירת הרצח (חדשות 2)

גולן כתב לסיון: "שנמשיך בעזרת השם לעד"

זו היתה אהבה שנגמרה באסון. לפני שנה ב-4 ביוני, יום נישואיהם השלישי של הזוג, כתב גולן כהן לאשתו סיון בפייסבוק: "מאחל לנו את כל האושר שבעולם, שנמשיך בעזרת השם לעד. אוהב אותך, את והילד החיים שלי". את יום הנישואים הרביעי לא הספיקו לחגוג. אתמול לפי החשד ירה גולן באשתו ולאחר שם קץ לחייו.

בסטטוס שכתב בחודש נובמבר האחרון מספר הבעל החשוד ברצח, ששירת כשוטר מג"ב, על ההיכרות עם סיון. "לאחר תקופה של כמעט 10 שנים בפלוגה, תקופה יפה שבה הכרתי אנשים מדהימים, חברים מדהימים ואפילו את אשתי - גם תורי הגיע לעזוב". את הדף האישי ברשת החברתית חותם הסטטוס האחרון: "גם אריה פצוע עדיין אריה, ישתבח הבורא לעד".

הבעל התקשר לגיסו וסיפר: "יריתי באחותך"

אתמול בשעות הערב, לפי החשד, התקשר גולן כהן לגיסו וסיפר לו בטלפון: "יריתי באחותך תבוא מהר אני מתכוון להתאבד". האח מיהר להגיע לביתם של בני הזוג ומצא את שניהם כשהם מוטלים ירויים על הרצפה ובנם הפעוט נמצא לא הרחק מהם.

צוותי מגן דוד אדום שהוזעקו למקום ניסו לבצע פעולות החייאה בבני הזוג, אולם כעבור זמן קצר נאלצו לקבוע את מותה של האישה. הבעל, שהיה במצב קשה פונה לבית החולים וולפסון בחולון - שם מת מפצעיו.

"את החיים שלי". גולן וסיון כהן (פייסבוק)

"האישה הייתה שרועה על הרצפה ולצידה הגבר גם כשאקדח לידו", סיפר מפקד מרחב איילון יהודה דהן על המראות בזירה. שכנתם של בני הזוג חן הורי הגיעה למקום לאחר הרצח ושמעה צעקות ובכי של ילד קטן. "הדלת היתה פתוחה וראיתי שלולית של דם", סיפרה, "פחדתי להיכנס, הם היו לבושים במדים".

מחקירת המשטרה עלה כי בדירתם של בני הזוג נמצא מכתב בו סיפר הבעל על כוונתו לרצוח את אשתו ולהתאבד. הילד בן השנתיים של בני הזוג הועבר על ידי האח אל המשפחה. גורמי הרווחה בעירייה התערבו ויטפלו בילד עד שיימצא פתרון משמעותי יותר.