לאן נעלם אבי שמי?

תושב חיפה בן 35 נעדר מבית משפחתו כבר 3 חודשים – ולאיש אין קצה חוט. במשטרה לא מצליחים לעלות על עקבותיו והמשפחה אובדת עצות. כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש לפנות אל המשטרה או אל בני משפחתו

אבי שמי (באדיבות המשפחה)

מאז 4 בפברואר מחפשת משפחת שמי מחיפה אחר אבי, בן 35, שיצא מהבית ולא נראה מאז שוב. שמי סובל מבעיות רפואיות ואף נטל תרופות, שלא לקח עמו כשיצא מביתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בני משפחתו חוששים כי הוא נמצא כעת במצב של תת תזונה, ולמעשה, אין להם כל השערה או יסוד להניח מה עלה בגורלו. אחותו בטי, נשמעה נסערת בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "יש לי תינוק שאני בקושי מצליחה לטפל בו, אמא שלי אישה נכה - כולנו אובדי עצות ונמצאים במצב מאוד קשה", היא סיפרה על משפחתה.

"הוריי ראו אותו יוצא מהבית, בזמן שרב איתם", סיפרה האחות המודאגת, "הם חשבו שהוא יוצר לסיבוב וחוזר, כדי להירגע, אבל מאז איש לא ראה אותו. קשה לדעת מה עבר לו בראש".

"אנחנו מתעסקים כל יום מאז בשאלות - מה מה קרה לו, מה עבר לו בראש, לאן התגלגל", ניסתה בטי לשמור על אופטימיות, "אנחנו מקווים שמישהו יזהה אותו בסוף. אנחנו מסרבים לאבד תקווה, כבר שמענו על מקרים דומים שהסתיימו בטוב".

אבי שמי, בן 35, התגורר בבית הוריו בחיפה. גובהו הוא 1.80 מטר, בעל כתפיים רחבות, צבע עור בהיר ועיניים כחולות. ביום האחרון בו נראה היה מזוקן, שיערו גלי עד מתולתל עד מעט אחרי הצוואר. הוא לבש ג'ינס כחול כהה, סריג שחור דק ונעליים שחורות.

כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש לפנות למוקד 100 של המשטרה או לבטי שמי אלקיים, במספר הטלפון 0508826646.