החיים החדשים של "שודד הברינקס"

איפה המיליונים? חצי שנה לאחר ששוחרר מבית הסוהר, אילן קופרמן הידוע בכינוי "שודד הברינקס" החל בחיים חדשים. חשבתם אולי שהוא חי חיי תענוגות עם מיליוני השקלים ששדד ולא הוחזרו, אבל כתב חדשות 2 שפגש אותו הבוקר חושף תמונה מעט שונה

הכירו את שגיא סגל, שליח ברשת מזון אסייתי מוכרת. אם האיש הזה נראה לכם מוכר, זה בגלל שלמעשה מדובר באילן קופרמן - שודד הברינקס המפורסם שמרבית הכסף שגנב לא נמצא עד עצם היום הזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

זה היה אחד ממעשי השוד המתוחכמים והנועזים בתולדות המדינה: קופרמן, עבריין מרמה, זייף תעודת זהות, הצליח להתקבל לעבודה בחברת ברינקס ואז ברח עם המכונית המשוריינת. הוא גנב כמעט 5 מיליון שקלים. כשנעצר החזירה פרקליטתו, עו"ד תמי אולמן, 700 אלף שקלים.

קופרמן נידון ל-11 שנות מאסר ובגזר דינו קבע השופט כי אם יחזיר עוד שני מיליון שקלים - עונשו יקוצר בשנתיים. אלא שקופרמן סירב, התעקש לשבת 11 שנים מלאות בכלא והמשיך לשמור בסוד את מקום המסתור של הכסף.

"יש לו חיים פרטיים"

לפני חצי שנה שוחרר קופרמן מהכלא. רבים חשבו שיחיה חיי תענוגות עם ארבעה מיליון שקלים שלא החזיר, ובמשטרה נכנסו לכוננות מעקב כדי לתפוס את הכסף הגנוב. בינתיים החליף קופרמן את שמו והחל לעבוד כשליח.

הבוקר (שלישי) נפגש איתו כתב חדשות 2 בחיפה ובגליל אלון שני. קופרמן לא אהב את המפגש, ניסה להתחמק והכחיש כי הוא השודד המפורסם. גם חבריו ניסו להדוף את הכתב. "אתה מציק לבן אדם", הטיח אחד האנשים. "יש לו חיים פרטיים ואין לך זכות לשבת לו על הווריד".

אז מה קרה למיליונים שגנב קופרמן? הוא כנראה מתקשה להוציא אותם מהמסתור. אולי זה בגלל שהוא יודע שהמשטרה ככל הנראה בסביבה, ואולי מכיוון שהוא יודע שעבריינים ששמעו על המטמון שלו אורבים לו.