הקרב על משרת הרב הראשי: איומים על חייה של ח"כ איילת שקד

יו"ר סיעת הבית היהודי העיזה לשים אולטימטום לרב עובדיה יוסף במסגרת המירוץ לרבנות הראשית ובש"ס פתחו באש. בתוך שעות קיבלה שקד מאות תגובות ובהם איומים על חייה, בנוסף מסר שהועבר בין תומכי הרב קרא לפתוח במתקפת סמסים נגדה. "נמשיך לסמס לה עד שתתנצל בפני גדול הענקים בדורנו, שעפר אנחנו תחת כפות רגליו", נכתב

איילת שקד. "לא ננוח עד שכבוד התורה יחזור (יח"צ)

תומכי הרב עובדיה יוסף נאבקים ביו"ר סיעת הבית היהודי. לחדשות 2 באינטרנט נודע כי חברת הכנסת איילת שקד קיבלה איומים על חייה, זאת לאחר שהעזה לשים אולטימטום למנהיגה הרוחני של תנועת ש"ס, הרב עובדיה יוסף. במקביל נשלחו הודעות בוואטסאפ הקוראות לפתוח במתקפת מסרונים נגד שקד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הודעת הווטסאפ הופצה בין רבים ובה פורסם מספר הטלפון הנייד של ח"כ שקד. "כולם לסמס לאיילת שקד ולבקש ממנה להתנצל על הדברים שאמרה", קראו במסר, "לא ננוח ולא נשקוט עד שכבוד התורה יחזור למקומו הראוי".

עוד הבטיחו השולחים כי הסמסים יימשכו עד ששקד "תוציא הודעה מסודרת ותתנצל בפני גדול הענקים בדורנו שעפר אנחנו תחת כפות רגליו". הנמענים התבקשו לשלוח את ההודעה ללפחות עשרה חברים עד שיו"ר סיעת הבית היהודי תתנצל "בפני מרן ובפני מאות אלפי חסידיו".

גורמים בסביבתה של שקד סיפרו כי במאות המסרונים שקיבלה נכתב בין היתר "תמותי", "נהרוג אותך" ועוד. היום פורסם באתר "כיכר השבת" כי בתום ישיבה של סיעת הבית היהודי קראה שקד לרב יוסף לתמוך בעסקת "עמאר-אריאל" עד ליום שני הקרוב. מדובר בעסקה בין רבני הציונות הדתית לש"ס שתביא לבחירת הרבנים שלמה עמאר ויעקב אריאל לרבנות הראשית. יעד הזמן שניתן להחלטה על הירתמות לעסקה הוא שעורר את זעמה של ש"ס.