בן 14 נפל מקומה חמישית ומת, חשד להתאבדות

הנער נמצא מוטל ללא רוח חיים מתחת לבניין במגדל העמק. שכנים רבים התאספו מתחת לבניין, ההורים הוזעקו ממקום עבודתם והתבשרו על האסון. הנער לא השאיר מכתב התאבדות, אך במשטרה חושדים כי שם קץ לחייו בקפיצה. סברה נוספת שנבדקת היא כי נפל אחרי שעלה לגג לתקן אנטנה. ראש עיריית מגדל העמק: "זו טרגדיה"

המשטרה: "לא מדובר באירוע פלילי" (חדשות 2)

נער בן 14 נמצא היום כשהוא מוטל ללא רוח חיים, מחוץ לבניין מגוריו במגדל העמק. במשטרה פתחו בחקירה ומסתמן חשד כי הנער התאבד בקפיצה מהקומה החמישית בבניין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הוריו של הנער קיבלו את הבשורה המרה במקום עבודתם ומיהרו לשוב אל הבית. מחוץ לבניין התאספו שכנים רבים מוכי הלם, מתקשים לעכל את האסון. צוותי משטרה וחוקרים לזיהוי פלילי הוזעקו למקום ופתחו בחקירה.

הנער לא הותיר אחריו מכתב התאבדות, וסברה נוספת שנבדקת היא כי עלה אל הגג לתקן אנטנה ואז נפל אל מותו. יחד עם זאת כיוון החקירה המרכזי שנבדק הוא כי הנער שם קץ לחייו.

"זו טרגדיה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה. מיד לאחר היוודע הבשורה הגיע ברדה אל הבית ושוחח עם המשפחה. "מדובר במשפחה נורמטיבית, הוא היה תלמיד טוב ואי אפשר היה להצביע על שום דבר באופן מיידי". ראש העיר הוסיף כי מאז האירוע שוררת אווירה קשה בעיר. "במגדל העמק כשדבר כזה קורה מרגישים את זה קרוב", אמר.

אל בית הספר בו למד הנער נשלחו אנשי השירות הפסיכולוגי כדי לדבר עם התלמידים ולסייע להם להתמודד עם האסון. גופתו של הנער הועברה לנתיחה במכון המשפטי באבו כביר. "אנו מתייחסים לאירוע במלוא הרגישות", אמר דובר המשטרה במחוז הצפון, "הממצאים מצביעים כי לא מדובר באירוע פלילי".

 הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.