הבוקר: נפל תחמושת עתיק יפוצץ באופן מבוקר בתל אביב

נפל פגז שהתגלה בעיר יפוצץ הבוקר באופן מבוקר. התחמושת העתיקה נמצאה בין הרחובות לוי אשכול ואינשטיין שבצפון תל אביב והוא שריד ממלחמת העולם השנייה. חלק מתושבי הרחובות יתבקשו לפנות את בתיהם בעת הפיצוץ

הנפל. למעלה מ-120 ק"ג חומר נפץ (משטרת ישראל)

תושבים בצפון תל אביב ייאלצו לפנות את בתיהם הבוקר או לכל הפחות לסבול מקול נפץ עז. זאת, עקב פיצוץ של נפל עתיק ממלחמת העולם השנייה שהתגלה בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

את הנפל איתרו שוטרים בשטח פתוח שנמצא בין הרחובות לוי אשכול ואינשטיין שבעיר. ככל הנראה, מדובר בפצצה שהוטלה ממטוס במהלך מלחמת העולם השנייה אך מעולם לא התפוצצה.

חבלני המשטרה מעריכים כי הפגז מכיל למעלה מ-120 ק"ג של חומר נפץ. לכן, על חלק מהתושבים המתגוררים באזור לפנות את בתיהם בעת הפיצוץ שצפוי להשמיע רעש עז לצד ענני אבק וחול.

במשטרה ממליצים לתושבים המתגוררים ברחוב לוי אשכול, בבניינים מספר 48, 50 ו-56, לעזוב את דירותיהם בין השעות 08:30-18:30, או לשהות בחדרים מוגנים ולהגיף את התריסים.

בשל הפיצוץ הצפוי, ייערכו שינויים בהסדרי התנועה בין 8:00-18:00. רחוב לוי אשכול ייסגר בקטע שבין רחוב אפטר להאוזנר. לא יתאפשר מעבר להולכי רגל ולכלי רכב. למי שמתכנן נסיעה בבוקר מומלץ להוציא את כלי הרכב מהחניונים לפני השעה 8:30.