אדם התאבד על פסי הרכבת - התנועה בין נתניה לת"א הופסקה

האנשים שביקשו לנסוע ברכבת נאלצו להתשמש באמתעי תחבורה ציבורית אחרים לאחר שאדם שביקש לשים קץ לחייו קפץ אל המסילה סמוך לשפיים. כעת פועלים אנשי המשטרה וזק"א לפנות את גופתו מהמסילה. תנועת הרכבות הופסקה ותחודש רק לפנות בוקר ככל הנראה. במקביל שיבושים אחרים התנועת הרכבות גם באזור הצפון

התנועה הופסקה, רכבת ישראל. ארכיון (חדשות 2)

שיבושים קשים בתנועת הרכבות הערב: המשטרה סגרה את שתי המסילות בין נתניה לתל אביב-מרכז (סבידור) בשל רכבת שפגעה באדם שהתאבד בקפיצה למסילה באזור קיבוץ שפיים. התנועה צפויה להתחדש בדקות הקרובות באופן הדרגתי, כשהמשטרה תאפשר פתיחה של מסילה אחת. בשל העברת הרכבות על מסילה בודדת צפויים עיכובים בתנועת הרכבות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מרכבת ישראל נמסר כי לא מדובר במקרה חריג, ומניסיון העבר יידרשו מספר שעות עד שגופתו של האיש תפונה מהמסילה ותנועת הרכבות תחזור לפעול כסדרה. נכון לעכשיו התנועה הופסקה כליל, הוזמנו שאטלים לטובת הנוסעים. וברכבת ממליצים לאנשים שמבקשים לנסוע להיעזר באמצעי תחבורה ציבורית אחרים כמו אוטובוסים ומוניות.

תחנת הרכבת בנהריה, הערב (פבל שון, המייל האדום)
ואם זה לא מספיק, אז בשל תקלת איתות בצפון הארץ ישנם עיכובים גם בתנועת הרכבות בין נהריה לחיפה. צוותים של רכבת ישראל הגיעו לאזור ופועלים על מנת לתקן את התקלה. "הודיעו לנו מפה לאוזן ולא ברמקול שלא תהיה רכבת נוספת בגלל תקלה ושאנחנו צריכים לנסוע לעכו. אנשים דרשו ממנהל התחנה שיארגן אוטובוס לקהל הנוסעים, אך הוא מסתגר בחדרו ומסרב לדבר עם נוסעים", סיפר לחדשות 2 באינטרנט פבל שון.