הצעירים שטבעו בבריכה ביטבתה: שני עולים חדשים מאתיופיה

הותרו לפרסום שמותיהם של שני הצעירים שטבעו בבריכה ביטבתה: מדובר במהרט אטלאי בן 25 וקבדה סנדקו בן 23, שני עולים חדשים מאתיופיה שככל הנראה נכנסו לבריכה במהלך הלילה, בזמן שהייתה סגורה ובמקום לא היה מציל

טרגדיה בערבה. בריכת יטבתה, הבוקר (משטרת מרחב אילת)

הותרו לפרסום שמותיהם של שני הצעירים שטבעו הבוקר בבריכה בקיבוץ יטבתה. השניים הם מהרט אטלאי וקבדה סנדקו, בני 25 ו-23 שעלו לארץ מאתיופיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אטלאי וסנדקו נמצאו הבוקר על ידי חברת הקיבוץ בזמן שהגיעה לשחות בבריכה. המשטרה חושדת שהשניים ככל הנראה נכנסו לבריכה בעת שהייתה סגורה ובזמן שלא היה בה מציל.

פרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום יחד עם רופא הקיבוץ ניסו לבצע בשניים פעולות החייאה ונאלצו לקבוע את מותם של שני הצעירים לאחר שניסיונות ההחייאה לא צלחו. "עשיתי סיבוב בבריכה ואז ראיתי את שני הבחורים שכובים בקרקעית, באזור המים הכי עמוקים - בגובה של יותר מ-3 מטרים", סיפר רופא מהקיבוץ שהוזעק לזירה.

אנשי מד"א נאלצו לקבוע את מותם (משטרת מרחב אילת)

"התפשטתי וצללתי למשות אותם מהמים. אחרי שמשיתי את הבחור הראשון, מצאתי את השני במרחק של כ-2 מטרים ממנו, אז הגיעו עוד שתי אחיות מתנדבות של הקיבוץ והתחלנו לבצע החייאה, אבל כבר היה ברור מהסימנים על גופם שהם כבר מתים", הוסיף. נסיבות המקרה עדיין נחקרות במלואן.