סבהּ של הילה בצלאלי ז"ל שם קץ לחייו

כשנה לאחר שאיבדה המשפחה את הבת הילה בחזרות לטקס הדלקת המשואות בהר הרצל - קפץ סבה אל מותו מחלון ביתו שבקומה הרביעית באשקלון. שכניו סיפרו כי הוא היה שרוי בדיכאון בחודשים האחרונים

טרגדיה נוספת פקדה את משפחת בצלאלי: כשנה לאחר שהבת, הילה, נהרגה מגשר תאורה שקרס ופגע בה במהלך החזרות לטקס הדלקת המשואות בהר הרצל, שם הערב סבה, בן 74, קץ לחייו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע הקשה התרחש בשעות אחר הצהריים, אז התקבל דיווח במוקדי ההצלה על גבר שקפץ אל מותו מביתו שבאשקלון. למקום הגיעו כוחות משטרה רבים כשהם מלווים בפראמדיקים של מגן דוד אדום. אלא שלמרות מאמצי ההחייאה הנמרצים - נאלצו האחרונים לקבוע את מותו .

שכניו של הסב סיפרו כי בחודשים האחרון, מאז האסון שפקד את המשפחה, הוא היה שרוי בדיכאון עמוק.

נעלמת להילה

ביום הזיכרון שוחחנו עם אמה של הילה סיגלית שעובדת בהר הרצל. "אני הולכת אליה בזמן העבודה", סיפרה אז סיגלית. "הם יודעים, אם סיגי נעלמה ולא אמרה לאן היא הלכה, אז זה אומר שעליתי להילה".

"אין לי ספק שהילה תכעס עליי אם אני אעזוב את המקום הזה", מאמינה סיגלית. "היא כל הזמן אמרה לי 'אמא, את לא מבינה, להיות במקום כזה זו זכות גדולה'. ולא תיארתי לעצמי שעכשיו אני אהיה במקום הזה בשביל לשמור את הבת שלי, וכל יום לנסות לחוש את הבת שלי פה בקבר שלה".