המאבק לא תם: עיצומים במכון הביולוגי בנס ציונה

אחרי המאבק שהביא לפרישתו של המנכ"ל הקודם, עובדי אחד המכון הבילוגי, מהגופים הסודיים במדינה, יצאו למאבק באופן מינוי של המנכ"ל החדש. במכתב שהגיע לעיריית נס ציונה נחשף כי עובדי המכון חוששים כי המנכ"ל היוצא יפעל למינוי של מקורב שיפגע בהם. במסגרת המחאה מופסקת העבודה חלקית במחלקות

מחאת העובדים במכון ב-2012., ארכיון (חדשות 2)

חוזרים לזירת הקרב: עובדי המכון הביולוגי בנס ציונה, אחד הגופים המסווגים של מערכת הביטחון בישראל, פתחו בעיצומים מחשש כי המנכ"ל החדש שימונה למכון במקום זה שפרש - יפעל בניגוד לרצון העובדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במכתב שנשלח לעיריית נס ציונה נחשף כי עובדים במכון חוששים כי המנכ"ל היוצא, שפרש לאחר מאבק בינו לבין ועד העובדים, ישפיע על תהליך מינוי של המנכ"ל החדש וימנה מקורב - שייפגע במעמדם.

המנכ"ל הקודם ד"ר אביגדור שפרמן התנהג, לטענת עובדי המכון, בכוחניות רבה כלפיהם, עיכב קידום עובדים ומנגד קידם את מי שחפץ ביקרם. ועד העובדים ניהל נגדו זמן רב מאבק, עד שבחודש פברואר האחרון הודיע שפרמן כי הוא פורש לגמלאות, לאחר 18 שנים בהם כיהן בתפקידו.

העובדים במכון הביולוגי פתחו בעיצומים בימים האחרונים בדרישה כי אחרי המאבק המר, התהליך בבחירת המנכ"ל החדש ייעשה בשיחה איתם. הם הציבו שלטים ובהם ביקשו למחות על המהלך, והעירייה בתגובה דרשה מהם להסיר את השלטים. במסגרת מאבקם מופסקת העבודה במחלקות באופן חלקי.