המשפחה שהותקפה על ידי פיטבול משחזרת: "הכל מסביב היה דם"

בפעם השנייה בתוך שבוע - כלב מסוג פיטבול שהסתובב חופשי תקף עוברי אורח תמימים. אתמול זה קרה בחוף הים באשדוד, כשבני המשפחה שהותקפו גם הוכו בידי בעליו של הכלב שניסה להימלט מהמקום. המשטרה הצליחה לעצרו בזכות הצילומים של האב שהותקף

צעידה שגרתית עם כלבת המחמד בחוף הים, הפכה אתמול לאירוע מפחיד במיוחד עבור חזי ועדי זקן מאשדוד - לאחר שכלב פיטבול שהתהלך בחוף ללא רצועה תקף אותם ואת כלבתם. גם בעל הכלב הצטרף לתקיפה והכה אותם בזמן שניסו להשתלט על הכלב התוקפני. בריאיון לתכנית "שש" עם עודד בן עמי שחזרו השניים את רגעי האימה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"ישבנו בחוף, כשפתאום הגיח מאחור כלב פיטבול ללא רצועה וללא מחסום", סיפר חזי. "הכלב לפת את הכלבה שלנו עם השיניים שלו, עד עכשיו יש בגוף שלה חורים של שיניים. מיד כשהבנתי מה קורה התנפלתי על הכלב המסוכן והצלחתי לשחרר את הכלבה שלנו מהפה שלו".

חזי המשיך לתאר את האלימות מצד בעלו של הכלב. "בזמן שאני שוכב על הרצפה ומרתק את הכלב כדי שיפסיק לנשוך אותנו, הגיע הבעלים של הפיטבול ובעט בי בצורה חזקה וכואבת בפנים, כנראה כדי לנסות לברוח מהמקום עם הכלב שלו", אמר. "מעוצמת הבעיטה עפתי לאחור והכלב השתחרר והתחיל לרדוף אחרי הכלבה שלנו".

חזי ועדי זקן עם כלבתם שהותקפה

האב צילם והביא למעצר התוקף

בזמן שהאב ניסה להתאושש מהתקיפה הכפולה של הכלב ושל בעליו, בתו עדי ננשכה בידה בזמן שניסתה להגן על כלבת המשפחה. "הכל היה דם מסביב, ותוך כדי הניסיון להתחמק מהפיטבול, הבעלים שלו ניסה לגנוב לי את הפלאפון", סיפרה עדי.

למרות ההמולה, הצליח האב חזי לצלם בטלפון הנייד שלו את חלק ממה שאירע - ובזכות הצילומים הצליחה המשטרה לעצור את בעליו של הפיטבול.