איתי ויעל יתחתנו הערב: "לא רצינו לחכות עד עונת החתונות"

סביר להניח שגם אתם צריכים לצאת הערב מהבית לחתונה. לא משום שהתאריך עגול או יפה במיוחד, אלא פשוט בזכות (או בגלל – תלוי איך מסתכלים על זה) ל"ג בעומר. הערב יחול הערב היחיד שבו מותר לעמוד תחת החופה בתקופה של ספירת העומר. "לא רצינו לחכות עד עונת החתונות הגדולה", אמר אחד החתנים שיינשא הערב

ל"ג בעומר כידוע הוא לא רק חג המדורות אלא גם חג החתונות - מדובר בערב היחיד שבו מותר להינשא בתקופה שבין פסח לשבועות. מדי שנה מתחתנים ביום הזה מאות זוגות, ובהם גם איתי גרוס שיינשא הערב לבחירת ליבו, יעל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבחירה של השניים במועד המיוחד לא הייתה מקרית. "חשבנו שיש בזה משהו סמלי שיעל תלבש לבן עם כל המדורות", אמר גרוס לחדשות 2 באינטרנט. "והאמת היא שכבר מאוד רצינו להתחתן. התארסנו בדצמבר ולא רצינו לחכות עד שתגיע העונה המלאה של החתונות".

ובכל זאת, למרות התזמון המושלם לקיום החתונה, ישנו עניין אחד שעלול להוות חיסרון ולקלקל קצת את החגיגה - המדורות שבחוץ. אבל לפחות איתי ויעל חשבו על זה מראש ועשו הכל בכדי למנוע מהאורחים הערב את תחושת המחנק. "רצינו לוודא שלא ידליקו מדורות ממש עלינו, אז בדקנו עם האולם", הוא ציין. "אמנם הוא באזור של שדות, אבל הבטיחו לנו שזה לא יקרה".

ההמונים הבוקר במירון (גיא ורון)

ההילולה במירון (גיא ורון)

ובניגוד לציפייה, מתברר שזו דווקא לא משימה קשה למצוא אולם פנוי בל"ג בעומר. לפחות לא בשביל בני הזוג גרוס. "לשמחתנו זה לא היה מאוד קשה", תיאר איתי. "חיפשנו באזור פברואר-מרץ אולם, והיו עוד שניים-שלושה מקומות. פשוט יש לנו חתונה מאוד גדולה, קרוב ל-540 אורחים, אז מראש התמקדנו רק בשלושה אולמות. מצאנו מקום מקסים שברגע שראינו אותו הבנו שזה זה, ולא המשכנו לחפש".