פצוע מתאונת המשאית בנשר מת בבית החולים

נזיה חסארמה, שנפגע קשה בתאונה הקטלנית לפני כשלושה שבועות, מת היום מפצעיו בבית החולים רמב"ם. "הייתה לנו תקווה שהוא ישרוד את הפצעים", אמרה קרובת משפחתו. "ננסה להתמודד עם האבידה"

זירת התאונה (משה ג'מוס)

קורבן שביעי לתאונת הדרכים הקשה בנשר לפני כשלושה שבועות: נזיה חסארמה, בן 25 מהכפר בענה בגליל, מת היום מפצעיו בבית החולים רמב"ם בחיפה, שם אושפז במצב קשה לאחר שנפגע מהמשאית שאיבדה את הבלמים. הלווייתו של חסארמה תתקיים ככל הנראה מחר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הייתה לנו תקווה שהוא ישרוד את הפצעים הקשים מהתאונה המחרידה", אמרה הערב קרובת משפחתו של חסארמה לחדשות 2 באינטרנט, "אבל היום קיבלנו את הבשורה הקשה מכל. ננסה להתמודד עם האבידה ככל שנוכל".

קורבן נוסף לתאונה המזעזעת (SOB הפקות אירועים)

חסארמה הוא הקורבן החמישי בתאונה מאותו אזור מגורים. הכפר בו הוא גר, בענה, הוא כפר שכן של דיר אל אסאד, ממנו הגיעו ארבעה צעירים שנהרגו בתאונה. תושבי שני הכפרים אמרו שהאבל הוא אחד: "קברנו ארבעה בנים, ועכשיו נקבור את החמישי. התאונה לא מרפה מאיתנו, וכמו שהתמודדנו עם המראה של ארבעת הארונות, נצטרך להתמודד גם עם מראה הארון החמישי".

לפני כשבוע וחצי שוחרר נהג המשאית שגרם לתאונה למעצר בית עד 5 במאי. הנהג, ג'מאל אבו סיאם, אמר בפתח הדיון בהארכת מעצרו כי הוא מבקש סליחה מכל המשפחות על התאונה הקשה. בימים הקרובים צפויים להתקבל הממצאים האחרונים בחקירת נסיבות התאונה שגרמה למותם של שבעה צעירים.

תאונה קטלנית בנשר – הסיקור המלא:

שישה הרוגים בתאונת דרכים בנשר

עדי ראייה לתאונה בנשר: "זה נראה כמו זירת פיגוע"

מד"א: "מספקים מנות דם לבתי החולים"

החשד המרכזי: התאונה נגרמה בשל מטען יתר במשאית

נהג המשאית: תושב רהט בשנות ה-30 לחייו

שני בני דודים נהרגו בתאונה: "גם במותם היו ביחד"

בני משפחות ההרוגים: "שהנהג ייקח אחריות, הרג 6 נפשות"

נהג המשאית: "מבקש סליחה ממשפחות ההרוגים"