בהר מירון כבר נערכים להילולה השנתית בסופ"ש

כ-300 אלף בני אדם צפויים לעלות להר מירון בסוף השבוע הקרוב, ולהשתתף בהילולה לרגל ציון ל"ג בעומר. כ-4,000 שוטרים יאבטחו אותם, ולצדם גם כוחות גדולים של מד"א ומכבי אש. בינתיים, מחפשים המבקרים בנרות היכן יוכלו ללון. המשטרה הוציאה צווי הריסה לכמה לולים שהוסבו לאתרי לינה בלתי חוקיים ומסוכנים

מאות אלפים צפויים להגיע החל מסוף השבוע להילולה השנתית בהר מירון, ליד קברו של רבי שמעון בר יוחאי, לרגל ציון ל"ג בעומר. הצפי השנה הוא לכ-300 אלף בני אדם. כמדי שנה, ישנן לא מעט משפחות שכבר התמקמו ברחבי האתר בכדי להבטיח את מקומם בחגיגות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

את האירועים ילוו כ-4,000 שוטרים שייקחו חלק במבצע האבטחה. כמוהם יהיו במקום כוחות הצלה של מגן דוד אדום, זק"א וכיבוי אש, וגם כוחות גדולים של מתנדבים.

יש מי שכבר התמקם. הר מירון, היום (חדשות 2)

הדלקת המדורה הראשונה תחל במוצאי שבת סמוך לשעה חצות, ומי שידליק אותה הוא אדמו"ר חסידות בויאן. עד להדלקת המדורה במוצאי שבת, מחפשים כל המבקרים פתרון יצירתי למקום לינה בסוף השבוע.

המבנה עלול להוות סכנה לאלה שיישנו בו (חדשות 2)

המשטרה הוציאה הבוקר צווי הריסה למספר לולי תרנגולות במושב מירון, בהם נפרסו מזרנים וכל מיטה הוצעה ב-100 שקלים ללילה. החשש של המשטרה היה שהמבנה החקלאי עלול להוות סכנה לאלה שהתכוונו לישון בו.