האח שאיבד תאום בתאונה עלה לתורה

לפני כחודש, במהלך צילומים לסרט בר המצווה, נהרג נהוראי דנינו ז"ל בתאונת טרקטורון טראגית. אתמול עלה לתורה אחיו, שילה, בטקס חגיגי אך עצוב מאין כמותו. "אביהם מחבק אחד - במקום שיחבק את שניהם", אמר דודם

שילה דנינו, אחיו התאום של נהוראי ז"ל, שנהרג במהלך צילומי הסרט לבר המצווה כשרכב על טרקטורון - עלה אמש לתורה, בטקס שמח שהיו בו הרבה מאוד דמעות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תיק בית הספר ותיק הכדורגל עדיין מונחים על המיטה. קשה להיכנס לחדר שנהוראי עוד כל כך נוכח בו - אבל בעצם לא נמצא. לפני 13 שנים בדיוק נולדו לשוקי ואיריס בני הזקונים - נהוראי ושילה. בחול המועד פסח האחרון, במהלך צילומי קליפ לבר מצווה של השניים, טרקטורון הטומקאר שעליו נסע נהוראי התהפך. הוא נפצע אנושות ושבוע אחר כך נפטר מפצעיו בבית החולים.

"הדבר הכי הזוי בעולם זה שאתה משתף שמחה עם עצב, זה משהו שהוא מעל הטבע", אמרה אמם של השניים. "לשכל קשה להבין את המציאות הזו". יום אחרי פטירתו של נהוראי, הגיעה שמחה למשפחה בדמותה של שני - בתה של האחות הגדולה. סוכת האבלים התחלפה באולם האירועים לשמחה שמהולה בעצב.

"חצי מֶשָלֵם". שילה דנינו (חדשות 2)

המציאות, כך מתברר - חזקה מהכל. החגיגות נדחו לשנה הבאה אבל שילה הוא בר מצווה. ביום שני האחרון, בבית הכנסת השכונתי - הוא עלה לתורה. שוב המשפחה נדרשה להתלבש, לקבל אורחים ולהיות חזקים - משימה לא פשוטה.

"השמחה הייתה צריכה להיות פה אחרת", אמר בכאב דודם, יעקב. "כל העיר הייתה צריכה להיות פה. אביהם מחבק אחד - במקום שיחבק את שניהם. האב, שוקי, סיפר על תחושותיו הקשות: "יש פה את החצי השני שצריך להיות שמח. הוא לא אשם בשום דבר. מה הכי קשה? זה חצי מֶשָלֵם".